MEDIAN

м.Київ м.Бориспіль c.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Записатися на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

   Наш медичний центр включений до реєстру підприємств, яким дозволено проводити профогляди.  Послугу з проведення профоглядів ми можемо надавати не тільки індивідуальним клієнтам, але й цілим колективам різних підприємств. Укладення договору з медичним центром дає керівництву організації стовідсоткову гарантію, що їх співробітники зможуть пройти профогляд швидко та якісно.

Не варто забувати про те , що  головна мета профогляду - збереження здоров'я і працездатності кожного з працівників.  Важлива мета профоглядів часто буває незрозумілою працівниками, які, за всяку ціну хочуть працювати, навіть приносячи шкоду своєму здоров'ю та здоров'ю оточуючих.
Профогляди бувають двох видів.  Перший, попередній профогляд, відбувається при прийомі на роботу.  Його мета - визначити професійну придатність працівника до виконання робочих обов'язків за станом здоров'я.  Другий вид профоглядів, періодичний, спрямований на виявлення найперших ознак і симптомів професійних захворювань.  

   Періодичні профогляди проводяться раз на рік і повинні відповідати деяким принципам: повнота охоплення, цілеспрямованість, швидкість проведення.  Обов'язкові при проведенні профогляду такі процедури, як здача аналізів, проведення флюорографії, та консультації лікарів (наказом МОЗ України № 280 від 23.07.2002р. встановлений перелік для кожної сфери діяльності).
Лікарі, які проводять профогляд, оцінять здоров'я працівника, при появі перших симптомів будь-яких захворювань порекомендують консультації вузьких фахівців або необхідне лікування.  Більшість страшних недуг, таких як, туберкульоз, онкологічні захворювання, виявлених на початкових стадіях, піддаються лікуванню.  Адже хворобу легше попередити, ніж лікувати.

   Працівники, пам'ятаючи про щорічні огляди лікарів, починають дбайливіше ставитися до свого здоров'я, рідше піддаються шкідливим звичкам.  
Турбота підприємства про працівника дає йому відчуття захищеності і соціальної значущості.   Та й в плані збереження здоров'я, профогляд - вельми дієва процедура.  

Профогляд може бути проведено на території нашого закладу або з виїздом на територію підприємства .

Ціни приємно вас здивують.