Ультразвукове гінекологічне дослідження в Києві | Зробити ультразвукову гінекологічну діагностику (УЗД) в клініці Медиан Ультразвукове гінекологічне дослідження в Києві | УЗД в клініці Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

УЗД по гінекології

Вартість послуг

Акушерство та гінекологія: всі проблеми вирішуються у клініці «Медіан»

Прийшовши до будь-якого відділення клініки «Медіан», ви отримаєте обслуговування на досить високому рівні, адже клінічний досвід напрацьовується вже понад 10 років. Наш командний підхід спрямований на точність роботи в галузі діагностики, догляду, оздоровлення, лікування захворювань та їх профілактики.

Клініка веде одну з найбільших та найбільш шанованих практик з акушерства та гінекології у місті. Фахівці віддані надання комплексної, багатопрофільної медичної та хірургічної допомоги. Пункти системи охорони здоров'я клініки «Медіан» обслуговують усіх, хто потребує медичної допомоги.

Наш центр надає послуги акушерства та гінекології для пацієнтів з різними проблемами здоров'я. Здійснити запис до гінеколога можна за телефоном, вказаним на сайті.

Колективна турбота, орієнтована на вас

Наш досвід роботи у відділенні акушерства та гінекології визначається командою експертів. Отримайте індивідуально підібраний план догляду, що базується на медичних потребах, та ретельну діагностику з використанням нових технологій. Якщо вам потрібен гінеколог (Київ), запишіться на прийом до нашого спеціаліста.

Гінекологи та акушери також працюють із лікарями інших спеціальностей для забезпечення правильного індивідуального догляду. Частими партнерами є спеціалісти в галузі

Центр медичної допомоги «Медіан»

Акушери та гінекологи клініки мають досвід діагностики та лікування широкого спектру захворювань. Відділення центру надають повний спектр гінекологічних послуг від звичайних медичних оглядів до призначення лікування. За пацієнтами доглядають лікарі, що спеціалізуються на таких областях:

Лікарі, маючи багаторічний досвід роботи, продовжують вводити нововведення у діагностику та лікування захворювань репродуктивної системи. Запишіться на прийом, якщо знадобилася консультація у гінеколога, ціна залежатиме від виконаних процедур. Клініка Медіан – медичний центр, що спеціалізується на проведенні сучасної діагностики.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?