Аналізи на алергени в Києві | Здати здати проби на алергію в клініці Медиан Аналізи на алергени в Києві | Здати здати проби на алергію в клініці Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Тест на алергію

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Алергія та алергени

Людина з алергією надактивна імунна система. Коли люди страждають від алергенів, їхній імунітет реагує на нешкідливі речі, такі як пилок трави, шерсть свійських тварин або певна їжа. Те, що зазвичай нешкідливе, але викликає негативну реакцію з боку організму, називається алергеном. Для точного визначення, на що у вас є алергія, можна здати аналізи на алергени (Київ) у центрі «Медіан».

Що спричиняє алергію

Імунна система людини – це захист організму від хвороб та інфекцій. Вона намагається запобігти попаданню мікробів, алергенів та сторонніх речовин в організм, а потім усуває все, що проникає всередину.

У людей, які страждають на алергію, звичайний спосіб поводження імунної системи з такими речами, як пилок, цвіль, пилові кліщі або шерсть тварин змінюється, і організм визначає їх як небезпечних загарбників. Потім імунітет виробляє специфічні антитіла IgE, щоб боротися з ними, якщо алерген знову потрапить у тіло.

Коли пізніше настає контакт із тим самим алергеном, організм готовий відповісти захисними антитілами IgE до цього алергену. Антитіла прикріплюються до лейкоцитів, званих опасистими клітинами, які вистилають слизову оболонку носа, очей та легенів та викликають запалення.

Найчастіші симптоми алергії

Симптоми алергії включають:

За відсутності лікування ці симптоми можуть призвести до інших проблем, таких як закладеність носа, головний біль, біль у горлі, тому лікування важливе. Також треба здати аналіз на алергени для точного визначення збудників.

Аналіз на алергени у центрі «Медіан»

Важливо знати, які алергени спричиняють симптоми. Щоб отримати діагноз і пройти тестування на алергію, слід звернутися до сертифікованого алерголога. Цей фахівець зробить таке:

На основі результатів тесту, алерголог може визначити, чи потрібен аналіз на алергію. Це може включати взяття шкірних проб та аналіз крові. Потім ви можете попрацювати зі своїм алергологом, щоб зрозуміти результати та розробити план лікування. У медичному центрі «Медіан» можна зробити аналіз на алерген, ціна на послугу вказана у спеціальному розділі.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?