Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Аналіз дома

Прогресивним напрямком медичної діагностики останнього часу є аналізи на дому. Варто зазначити, що така послуга надає багато переваг. Кожен пацієнт може швидко та зручно здати необхідні матеріали для якісного обстеження не виходячи з дому. Викликати спеціалістів додому можна у лабораторії Медіан.

Чому зручно здати аналізи на дому у Києві в лабораторії Медіан

Ми працюємо у медичному секторі вже понад 16 років та першими почали надавати українцям послуги виїзної медсестринської служби. Такий напрям має великий попит серед наших клієнтів, адже, це зручно, якісно та вчасно.

Медсестра додому — це не тільки зручно і економить Ваш час, але й новий рівень обслуговування клієнтів, що потребують проведення лабораторної діагностики чи інших медичних послуг.

Коли людина має здати аналізи, вона стикається з багатьма проблемами та незручностями:

  1. Поїздка до лікарні займає багато часу. У випадку з державними лікарнями — збір матеріалів може затягнутися на день. Треба заздалегідь подбати про талони, та стояти у довгих чергах. Для людей з травмами або обмеженими фізичними можливостями такий процес може бути неможливим. А працівники, які не можуть відриватися від робочих процесів та мають складний графік роботи можуть просто не здійснити так необхідні процедури.
  2. При здачі деяких лабораторних аналізів однією з вимог до пацієнта є голодування до моменту забору.
  3. Довгий час очікування на результати, який у багатьох випадках може бути вирішальним фактором.

Виїзна медсестринська служба

Кому потрібна медсестра з виїздом додому

Медсестринська виїзна служба необхідна тим, хто цінує свій час або за певних обставин немає можливості приїхати до лабораторії самостійно. Зазвичай, клієнтами нашої служби є такі категорії людей:

Наші медсестри можуть приїхати в будь-яке місце на території Київської області з 5 ранку і до 12 години дня, та зробити всі необхідні процедури вдома. Співробітники нашої лабораторії використовують сучасне європейське обладнання, та переміщуються на службових автомобілях, що виключає запізнення або порушення правил зберігання біологічного матеріалу.

Зробити виклик додому для забору крові дуже просто — достатньо зв`язатися з нами у телефонному режимі, та замовити потрібну послугу.

Які виїзні аналізи на дому можна здати

Наші фахівці можуть зробити практично всі можливі аналізи, використовуючи необхідний біологічний матеріал. Ми пропонуємо Вам такі види лабораторних досліджень:

Не витрачайте Ваш час та сили даремно! Замовляйте аналізи в офісі, на дому або будь-якому іншому місці у зручній для Вас обстановці.