Взяття аналізів на дому | забір аналізів вдома в Києві ─ клініки Медиан Взяття аналізів на дому | забір аналізів вдома в Києві ─ клініки Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Вартість послуг

Аналізи вдома

Не обов'язково здавати аналізи в лабораторії, ми можемо приїхати самостійно і взяти аналізи у вас вдома. Наші медсестри можуть приїхати в будь-яке місце на території Київської області.

Прогресивним напрямком медичної діагностики останнього часу є можливість брати аналізи на дому. Варто зазначити, що така послуга надає багато переваг. Кожен пацієнт може швидко та зручно здати необхідні матеріали для якісного обстеження не виходячи з дому. Викликати спеціалістів додому можна у лабораторії Медіан.

Які аналізи можна здати вдома

Наші фахівці можуть зробити практично всі можливі аналізи, використовуючи необхідний біологічний матеріал. Ми пропонуємо Вам такі види лабораторних досліджень:

Чому зручно здати аналізи на дому у Києві в лабораторії Медіан

Ми працюємо у медичному секторі вже понад 16 років та першими почали надавати українцям послуги виїзної медсестринської служби. Такий напрям має великий попит серед наших клієнтів, адже, це зручно, якісно та вчасно.

Медсестра додому — це не тільки зручно і економить Ваш час, але й новий рівень обслуговування клієнтів, що потребують проведення лабораторної діагностики чи інших медичних послуг.

Коли людина має здати аналізи, вона стикається з багатьма проблемами та незручностями:

  1. Поїздка до лікарні займає багато часу. У випадку з державними лікарнями — збір матеріалів може затягнутися на день. Треба заздалегідь подбати про талони, та стояти у довгих чергах. Для людей з травмами або обмеженими фізичними можливостями такий процес може бути неможливим. А працівники, які не можуть відриватися від робочих процесів та мають складний графік роботи можуть просто не здійснити так необхідні процедури.
  2. При здачі деяких лабораторних аналізів однією з вимог до пацієнта є голодування до моменту забору.
  3. Довгий час очікування на результати, який у багатьох випадках може бути вирішальним фактором.

Кому потрібно здавати аналізи вдома

Здавати аналізи вдома викликаючи медсестру до дому необхідно тим, хто цінує свій час або за певних обставин немає можливості приїхати до лабораторії самостійно. Зазвичай, клієнтами нашої служби є такі категорії людей:

Співробітники нашої лабораторії використовують сучасне європейське обладнання, та переміщуються на службових автомобілях, що виключає запізнення або порушення правил зберігання біологічного матеріалу.

Зробити виклик додому для забору крові дуже просто — достатньо зв`язатися з нами у телефонному режимі, та замовити потрібну послугу.

Виїзна медсестринська служба

Не витрачайте Ваш час та сили даремно! Замовляйте аналізи в офісі, на дому або будь-якому іншому місці у зручній для Вас обстановці.


(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?