Бактеріологічні методи дослідження в Києві, ціна | Медіан Бактеріологічні методи дослідження в Києві, ціна | Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Бактеріологічні методи

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Навіщо потрібно здати бакпосів (Київ)

Одноклітинні організми, тобто бактерії, є у кожному тілі. Вони здатні пристосуватися до життя та розмноження у різних місцях. Деякі бактерії не зазнають жодної шкоди, а навіть, навпаки, можуть бути корисними. Але є й види, які здатні викликати інфекцію та супутнє захворювання. Для виявлення шкідливих бактерій потрібно здати аналіз на бакпосів. Такий тест на бактеріальну культуру включає:

Типи взятих зразків залежать від місця зараження. Після взяття зразка його клітини доставляються до лабораторії, де їх поміщають у сприятливе середовище для стимуляції зростання. Але є види бактерій, які повільно розвиваються, тому аналіз може тривати кілька днів.

Результати баканалізу

При дослідженні зразків аналізу може виявитися багато бактерій, що означатиме наявність бактеріальної інфекції. Лікар може призначити додаткові тести, щоб підтвердити діагноз та визначити ступінь тяжкості інфекції. Для лікування буде призначено певний тип антибіотиків, дія якого спрямована саме на ту інфекцію, яка торкнулася організму.

Здати аналіз на бакпосів у Києві

Тест на бакпосів використовується для діагностики певних видів інфекції. Лікар може направити вас здати бакпосів, якщо спостерігаються симптоми інфекції бактеріального походження. Кожному типу інфекції властиві свої симптоми. На тестовому зразку недостатньо клітин визначення наявності інфекції. Тому мазок відправляється в лабораторію, де інфіковані клітини будуть поміщені у спеціальні умови для зростання та розмноження. У медичному центрі “Медіан” можна здати бакпосів (Київ)та отримати точний та швидкий результат дослідження.

Показання для виконання бактеріологічного посіву:

Наш центр медичної допомоги “Медіан” надає послуги фахівців, у яких ви можете зробити аналіз на бакпосів, цінавсіх процедур відповідає професіоналізму працівників. Більш детально дізнатися про послуги та їхню вартість можна за телефоном, вказаним на сайті.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?