Біохімічний аналіз крові в Києві | Здати аналізи крові на біохімію в клініці Медиан Аналіз на біохімію | Ціна | Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Аналізи на біохімію

Послуги Аналізи

Аналіз на біохімію: ціна в медичному центрі Києва

Біохімічний аналіз крові – це досить поширена процедура, з якою більшість пацієнтів стикалися ще в дитинстві. Лікарі призначають дане медичне обстеження, щоб встановити точний діагноз. В процесі аналізується стан різних показників крові: креатиніну, сечовини, білірубіну, глюкози, загального білка, мікроелементів і інших. Отримавши такі дані, фахівець зможе зрозуміти джерело ваших скарг і призначити правильне лікування.

Які захворювання визначаються за допомогою аналізу біохімії?

Обмінні і гормональні показники, відхилення в яких були виявлені після проведення біохімії, важливо своєчасно нормалізувати. Якщо вчасно не усунути цю проблему, з'являється ризик розвитку серйозних хронічних захворювань:

Для того щоб дізнатися, в якому стані вуглеводний обмін організму (визначає схильність до розвитку цукрового діабету, а також компенсацію при вже існуючому цукровому діабеті), досить здати аналіз на біохімію, ціна процедури вказана на офіційному сайті клініки.

Також проведення біохімії крові допоможе дізнатися ймовірність розвитку такого серйозного захворювання як атеросклероз. З цією метою здійснюється оцінка ліпідного профілю (загального холестерину, тригліцеридів, ліпопротеїнів з високою щільністю, ліпопротеїнів з низькою щільністю і ліпопротеїнів з вкрай низькою щільністю, аполипопротеинов А і В).

Біохімічний аналіз в Києві в МЦ «Медіан»

Безліч медичних установ рекламують свої послуги з проведення аналізу біохімії крові, тому перед пацієнтами з'являється складний вибір. Ми пропонуємо ознайомитися з сайтом нашого медичного центру і з широким спектром послуг, які надаються досвідченими фахівцями. Вибравши «Медіан», ви отримуєте безліч переваг:

Для того щоб здати кров на біохімічний аналіз в Києві, скористайтеся нашими контактними номерами і запитайте про це адміністратора. Ви зможете підібрати зручний час прийому і уточнити всі подробиці, що цікавлять.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?