Дитячий травматолог в Києві, консультація, огляд: ціни | Клініка Медіан Дитячий травматолог в Києві, консультація, огляд: ціни | Клініка Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Вартість послуг

Дитячий травматолог у медичному центрі «Медіан»

Дитячий ортопед травматолог у Києві спеціалізується на діагностичних та лікувальних заходах при наявності патологій опорно-рухового апарату у пацієнтів дитячої та підліткової вікової категорії. Враховуючи швидке зростання кісткової та м’язової системи у дитячому організмі, нерідко спостерігаються деякі порушення у процесі розвитку.

Фахівець медичного центру «Медіан» може діагностувати порушення на початкових стадіях, що значно збільшує шанси на вчасне лікування та нормалізацію стану дитини.

Дитячий травматолог у Києві: коли потрібно звертатися до фахівця

Діти мають проходити огляди у обов’язковій формі одразу після народження, а також у віці одного, трьох, шести місяців, та у один рік. Після цього дитячий лікар ортопед-травматолог виконує огляд перед садком, а далі перед вступом до школи.

Звернутися до лікаря необхідно у тих випадках, коли ви побачили у дитини нерівномірні складки на нижніх кінцівках, викривлення хребта на тій чи іншій стадії, коли плечі мають різну висоту або ноги різну довжину. Також потрібно відвідати лікаря, якщо ваша дитина почала сідати у 6 місяців або почала ходити після одного року.

Сфера медичної практики лікаря включає до себе патології такого роду:

Дитячий травматолог медичного центру Медіан

Прийом дитячого травматолога у «Медіан»

Під час консультації лікар проводить ретельний огляд дитини і, у разі потреби, призначає додаткові діагностичні процедури.

У залежності від виявлених порушень, може бути призначене комплексне лікування, що включає: масажі, лікувальну фізичну культуру, спеціалізовану терапію, лазерне лікування та інші методики.

Також існує декілька корегувальних методик:

В деяких випадках, призначають вітамінні комплекси відповідного складу.

Варто зазначити, що від народження необхідно приймати профілактичні заходи для запобігання ортопедичних порушень. Дитячий травматолог клініки «Медіан» надає розширену консультацію кожному клієнту, задля запобігання хвороби у майбутньому.

Як записатися на прийом або викликати дитячого травматолога додому

Записатися на прийом до лікаря можна на нашому сайті або зателефонувавши за контактними номерами. Ми піклуємося про наших пацієнтів, тому пропонуємо тільки високоякісне обслуговування.

Також ми надаємо спеціальну послугу, як прийом вдома. У випадку, коли неможливо приїхати у клініку з дитиною, наш спеціаліст проведе прийом у домашніх умовах.

Телефонуйте нам саме зараз! Пройдіть огляд та консультацію фахівця вищої категорії!


(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?