Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

ДОСЛІДЖЕННЯ МОКРОТИ

Вартість послуг
132 грн
1143
У кошик

При специфічних симптомах лікар може призначити аналіз харкотиння, що допомагає точно визначити діагноз захворювання і підібрати ефективну терапію. У взятому зразку можуть міститися різні речовини: слиз, клітини крові, серозна рідина і навіть гельмінти з їх яйцями. Щоб результат досліджень вийшов максимально точним, слід правильно підготуватися, зібрати і вчасно здати аналіз.

В яких випадках може призначатися аналіз харкотиння

Відхаркування–це тривожний симптом, що вимагає лабораторного дослідження. Якщо ви або близька вам людина страждає від постійного мокрого кашлю, рекомендується відразу ж звернутися до лікаря і здати аналіз харкотиння в Києві . Тільки кваліфікований фахівець зможе швидко знайти причину недуги і призначити необхідне лікування. Найчастіше викликають вологий кашель:

Аналіз можна здати не тільки за призначенням лікаря. Це також є зробити і за власним бажанням, якщо вас турбують підозрілі симптоми.

Підготовка до забору аналізу

Мокрота на загальний аналіз збирається в спеціальні одноразові контейнери. Їх можна придбати самому або відразу отримати в клініці. Важливо розуміти, що для правильного забору матеріалу необхідна саме мокрота–без вмісту слини і слизу з носоглотки. Мокротиння слід збирати вранці натщесерце. У разі, коли виникають труднощі з забором матеріалу, пацієнтові призначають рясне тепле питво на ніч або за кілька годин до збору. Також можуть призначатися відповідні інгаляції або відхаркувальні медикаменти.

Здача аналізів в медичному центрі «Медіан»

Мережа медичних центрів «Медиан» цінує своїх пацієнтів. Ми прагнемо зробити наші послуги максимально зручними для вас. Наші лаборанти зроблять розгорнутий аналіз зразка, вивчать його під мікроскопом і проведуть посів матеріалу на живильне середовище. Результати будуть готові через кілька годин, їх внесуть у базу і відправлять пацієнтові на пошту. Після можна звертатися за консультацією до лікаря, так як тільки він здатний оцінити отримані відомості і винести правильне рішення про захворювання. Результати наших досліджень найточніші, якщо ви хочете здати мокротиння на аналіз, вартість на цей вид послуг буде незмінно мінімальної.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок