Довідки для виїзду за кордон | Медіан Медичні довідки для виїзду за кордон | Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Довідки для виїзду за кордон

Вартість послуг

Здоров'я - найголовніше в житті кожної людини. Щоб поліпшити якість життя, необхідно піклуватися про себе. Навіть найсерйозніші захворювання мають приховану симптоматику і можуть довго перебувати в організмі без явних ознак. Щоб убезпечити себе, при поганому самопочутті варто звернутися до лікаря. Рання діагностика допоможе виявити причини нездужань. Особливо важливо це в період пандемії, коли ризик підчепити інфекцію став значно вищим. Так як більшість людей віддає перевагу відпочинку і подорожі за кордоном, безумовно, будуть необхідні відповідні довідки. Якщо вас цікавить, як швидко отримати медичну довідку для виїзду за кордон , вам варто читати далі.

Міжнародний сертифікат про вакцинацію: особливості та необхідність

Паспорт вакцинації - посвідчення міжнародного зразка, що підтверджує щеплення двома дозами обраної вакцини. Такий сертифікат можуть отримати громадяни, які вакцинувалися речовиною, схваленим ВООЗ.

З огляду на нові реалії життя, можна сказати, що наявність сертифікату про щеплення від коронавируса - вимушене вимога. Міжнародний сертифікат про вакцинацію допомагає безперешкодно подорожувати по світу без постійної здачі експрес-тестів. Крім того, навіть в рідній країні сертифікат теж стане в нагоді - в разі масового закриття закладів і місць масового скупчення людей, при введенні червоних зон.

В Україні представлені два види міжнародного сертифікату:

Для отримання сертифікату необхідно вакцинуватися двома дозами та надати закордонний паспорт. Можна оформляти через два тижні після другого щеплення. Після підтвердження повного курсу вакцинації оформляються необхідні документи.

Як можна отримати довідки в клініці Median

При перельоті гарантія безпеки - довідка про вакцинацію для виїзду за кордон . Адже це - перший крок до виходу з пандемії.

У клініці Медиан можна оформити як міжнародний сертифікат про вакцинацію / профілактиці, так і сертифікат про відновлення. Тут розуміють всю відповідальність за виконання роботи. Працюють лікарі, які мають відповідну кваліфікацію і багаторічний досвід. Цей комплекс - сучасна приватна клініка широкого профілю. Головна мета - надання допомоги кожному. Лікарі також постійно навчаються чомусь новому, переймаючи досвід у закордонних колег.

Якщо вам потрібна медична довідка для виїзду за кордон у Києві , вам неодмінно варто звернутися в клініку. Зв'яжіться безпосередньо або залиште заявку - вам обов'язково зателефонують якомога швидше. Почніть піклуватися про своє тіло і власну безпеку з малих кроків.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?