Експрес тест на COVID-19 у Києві | Швидкий тест на коронавірус - Median Експрес тест на антиген ціна | Медцентр Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Експрес тест на COVID-19

Вартість послуг

Здоров'я – невід'ємна частина кожної людини. Необхідно зміцнювати його і піклуватися про себе. Причини різних хвороб можуть дуже довго не проявлятися. Вже при перших нездужання слід негайно звернутися до лікаря. Запобігти хворобі куди краще витрати ресурсів і сил на лікування. У період пандемії це стає першочерговим. Причини наявних симптомів допоможе прояснити рання діагностика. Здача аналізів – невід'ємна частина. Стежити за собою – поліпшити якість життя. При наявності симптомів або з метою профілактичного обстеження експрес-тест моментально покаже точний результат. Якщо вас цікавить демократична вартість експрес-тесту на коронавірус , вам варто читати далі.

Яка ціна і в чому основна цінність

У нинішніх умовах ризик підчепити інфекцію значно високий. Ситуація загострюється особливо в осінньо-зимовий період. Сумні наслідки – це найчастіше причина недотримання банальних запобіжних заходів. Експрес-тести використовуються як для раннього виявлення недуги, так і в профілактичних цілях. Їх ефективність очевидна:

Тест на антиген дозволяє якісно і оперативно виявити антиген коронавируса і поставити попередній діагноз. Варто відзначити також, що негативний результат – не показник відсутності захворювання. Тест цінний, завдяки отриманню результату буквально в лічені хвилини, на відміну від ПЛР-тестів. У експрес-тесту на антиген ціна варіюється в межах 600 гривень.

Найгірше рішення – це самолікування. При потребі терміново здати експрес-тест на антиген , варто звернутися до фахівців.

Як якісно здати експрес-тест в клініці Median

Неважко оцінити всю важливість аналізу. При позитивному результаті він дасть перший сигнал негайно звернутися до лікаря.

Розуміє всю належну відповідальність компанія Медиан. Цей центр – сучасна приватна багатопрофільна клініка. Лікарі мають великий досвід, підтверджений відповідною кваліфікацією. Допомога кожному – їх основна місія. Невід'ємним процесом вважається інноваційна діяльність. Тут в пріоритеті ефективне лікування і толерантність до кожного клієнта.

Якщо ви відчуваєте перші ознаки нездужання або маєте конкретну проблему, неодмінно слід записатися і здати експрес-тест на коронавірус. Ви можете зателефонувати безпосередньо або заповнити коротку форму – незабаром вам обов'язково зателефонують. Це – перший крок на шляху до здорового тіла.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?