Естетична гінекологія Естетична гінекологія

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Естетична гінекологія

Естетична гінекологія - це галузь медицини, що може дозволити розширити горизонти роботи в інтимній зоні і покращити вигляд жіночих статевих органів та відновленням їх функцій. Ця галузь гінекологічної сфери набирає популярності серед жінок, які хочуть удосконалення і покращення як зовнішнього вигляду так і підвищити функціональність інтимних зон,що дає впевненість в собі та підвищення відчуттів в інтимному житті.

Серед послуг, які надаються в рамках естетичної гінекології, можна виділити

  • Аугментація точки G
  • Аугментація великих статевих губ
  • Ін’єкційна вестибулопластика (усунення зіяння статевої щілини)
  • Корекція рубців інтимних зон за допомогою філлера
  • Інтимна біоревіталізація
  • Вагінальний плазмоліфтинг
  • Освітлення інтимних зон за допомогою пілінга

Дані послуги користуються попитом не тільки з естетичної точки зору,а і з лікувальною метою. Чому жінки звертаються до естетичної гінекології? Деякі з них бажають усунути недоліки спричинені пологами та відновити чутливість яка була втрачена ,інші підвищити свою самооцінку ,збільшити комфорт під час статевого акту.Жінці важливо почувати себе впевнено і сексуальною,відчувати себе краще в своєму тілі.

Є велика кількість причин, чому жінки звертаються до естетичної гінекології. Деякі з них бажають відновити свою вагіну та зберегти її функції після пологів, інші бажають підвищити свою самооцінку, збільшити комфорт під час статевого акту або просто відчувати себе краще в своєму тілі.

Важливо зазначити, що естетична гінекологія - це не лише процедури для зовнішньої корекції,це ще й ментальне здоровʼя жінки яка не комплексує йдучи в басейн чи на пляж або ж в ліжку з коханим.
Деякі процедури естетичної гінекології можуть допомогти відновити континенцію сечі або підвищити стимуляцію клітора, що позитивно впливає на якість статевого життя.

Перед проходженням будь-якої процедури, необхідно проконсультуватись у наших досвідчених фахівців які допоможуть підібрати правильний курс процедур відповідно Ваших побажань або ж скарг.Важливо звернутися до досвідченого лікаря, який зможе проаналізувати саме Вашу ситуацію та запропонувати найбільш ефективний і безпечний варіант лікування.

Проведення процедур
за адресою: Київ, вул. Ярославська 55
Запис на процедуру

Лікарі, що надають послугу
Запис на процедуру
Вкажіть бажану дату та час візиту, виберіть процедуру, заповніть ваші дані. Ми поважаємо ваш час, тому консультації в клініці платні.
Ваше ім'я та прізвище *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Оберіть процедуру *
Дата візиту *
Вкажіть зручний час *
Надсилаючи замовлення ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуюте, що ознайомлені зугодою користувача.
Місцепроведення
Ми в Instagram
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?