Аналіз крові на герпес всіх типів | Здати аналіз на віруси герпесу | ціна в клініці Медиан Аналізи крові на герпес усіх типів Медичний центр Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Аналіз на герпевіруси

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Аналізи на вірус герпесу

Вірус герпесу є одним із найпоширеніших на планеті Земля. Деякі дослідники схили вважати, що той чи інший вид герпесу можна знайти абсолютно у кожної людини. Найчастіше вірус ніяк себе не проявляє, але таке «носійство» потенційно небезпечне для здоров'я. І в певних випадках потрібно обов'язково здати аналіз на герпес , щоб вчасно нейтралізувати можливі наслідки потенційного загострення.

<h3Коли потрібно складати аналізи на вірус герпесу

Такі аналізи потрібно здати, якщо у вас з'явилися висипання нез'ясованого походження на шкірі та/або слизових оболонках. Також такі дослідження необхідні, якщо планується вагітність, тому що цей вірус легко передається від матері до плода. І, нарешті, таке дослідження обов'язкове, якщо планується трансплантація органів.

Які бувають типи герпесу

На сьогоднішній день налічується 8 типів герпесу. Якісь поширені більше, якісь менше, проте за наявності інфекції важливо дотримуватися запобіжних заходів: не переохолоджуватися, уникати стресів і контактів з хворими на вірусні та бактеріальні інфекції людьми.

Типи герпесу:

Повністю вилікувати герпес зазвичай не вдається. Однак своєчасна діагностика дозволить призначити лікування, що полегшує загострення.

Які можна здати аналізи на вірус герпесу у клініці «Медіан»

Зважаючи на те, що існує безліч різних видів цієї інфекції, для її виявлення розроблено різні види аналізів. Яке саме дослідження потрібне вам, визначає лікар при первинній консультації.

Види аналізів на вірус герпесу:

У медичному центрі «Медіан» можна зробити будь-який аналіз на герпес: ціна доступна, а термін виконання короткий, наскільки це можливо для кожного виду дослідження.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?