Аналізи на гормони | ціна тесту на гормони в Києві | здати аналіз на гормони в клініці Медиан Аналізи на гормони ціна в Києві | здати тест на гормони в клініці Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Аналізи на гормони

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Дізнайтесь про гормони

Нормальний рівень гормонів є важливим для благополуччя організму. Гормони контролюють діяльність різних клітин та органів людського тіла. Деякі їх регулюють те, як організм використовує енергію. Проблеми можуть виникнути при порушенні балансу гормонів, наприклад при гіпотиреозі або синдромі полікістозних яєчників. Це може змусити людину почуватися інакше, наприклад, з'являється втома або частішає пульс.

Аналізи на гормони: вартість послуг

Рівень гормонів може впасти і внаслідок нормальних змін, наприклад, при менопаузі. У будь-якому випадку наша клініка допоможе вам дізнатися про функції гормонів, їх порушення, і те, як керувати своїм гормональним здоров'ям. Завдяки новому устаткуванню можна здати різноманітні аналізи на гормони, вартість яких вказана на сайті. Фахівці проводять понад 50 різноманітних необхідних для точної діагностики аналізів. Клініка пропонує комплексні послуги.

Коливання рівня гормонів

Гормональний дисбаланс часто спричиняє ряд неприємних симптомів, таких як втома, збільшення ваги, свербіж шкіри або поганий настрій. Гормони виробляє ендокринну систему, їх правильно вважати хімічними речовинами. Коли залози ендокринної системи виробили гормони, готові речовини прямують у кровотік. Коливання - це дисбаланс, коли гормонів виділилося мало чи багато. У таких випадках слід здати аналізи на гормони (Київ) .

Ці важливі хімічні речовини регулюють багато процесів в організмі:

Самопочуття організму та його загальний стан може зіпсуватися навіть через найменший дисбаланс. Але спосіб життя людини також сильно впливає на гормональний процес. Деякі захворювання також можуть впливати на цю систему. Для людського тіла природне коливання рівня гормонів. Це спостерігається:

Медичний центр "Медіан"

Якщо ви помітили симптоми гормонального збою, важливо звернутися до кваліфікованого спеціаліста нашого медичного центру та перевірити свій стан. Буде проведена здача аналізів на гормони для встановлення точного діагнозу та отримання супутнього лікування. Швидше за все, це включатиме застосування лікарських засобів або спеціального додаткового лікування. Лікар може порадити змінити спосіб життя для відновлення рівноваги та доброго здоров'я.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок