Імунограма, ціна на аналізи в Києві | Клініка Медіан Імунограма у Києві | Центр медичних послуг Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Імунограма в Києві

Вартість послуг

Де зробити імунограму у Києві

Запрошуємо всіх, кому потрібна імунограма, до нашого медичного центру «Медіан». Адреса, де зробити імунограму: Київ , вул. Ярославського, 55. Крім того, ця послуга доступна у наших філіях, а також ви можете викликати додому бригаду медиків для забору аналізів на місці. А тепер докладніше розповімо, що це таке і кому може знадобитися.

Які необхідні аналізи для імунограми

Під імунограмою мається на увазі комплексний аналіз стану імунітету людини. До неї входить дослідження різних показників клітинного та гуморального імунітету, і ці показники є підставою для оцінки імунологічного статусу людини.

По суті питання можна сказати, що це розгорнутий загальний аналіз крові, взятої з вени. Відмінність від стандартного загального аналізу полягає в тому, що зазвичай у підсумковому висновку наводиться кількість лімфоцитів та моноцитів, які є основою імунної системи людини. Аналізи та імунограма видають докладну характеристику стану цих клітин, що дозволяє виявити, деталізувати та конкретизувати порушення імунного захисту організму.

Якогось єдиного для всіх випадків переліку показників, що входить в імунограму, не існує. Конкретні показники, які мають дати аналізи та імунограма , визначатиме лікар, який дає направлення на дослідження.

Кому слід здати аналізи для імунограми

Існує ряд показань, за якими необхідно провести імунограму. Насамперед, таке обстеження дозволяє виявити імунодефіцитні стани та лімфопроліферативні захворювання, а також спрогнозувати варіанти подальшого розвитку хвороби.

Основні показання, за якими проводяться аналізи / імунограма:

Крім того, імунограму іноді призначають і в деяких інших випадках:

Імунограма потрібна для підбору правильного лікування та стимуляції захисту організму.

Імунограма: вартість у медичному центрі «Медіан»

Вартість різних видів досліджень, що входять до імунограми, вказана у верхній частині сторінки сайту. Ціни демократичні, тому запрошуємо всіх, у кого спостерігаються перераховані вище проблеми зі здоров'ям, не втрачати час і звернутися до нашої клініки за допомогою. Ще раз нагадаємо адресу, де можна зробити імунограму: Київ , вул. Ярославського, 55.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?