Аналіз на венеричні захворювання в Києві | Здати аналіз на статеві інфекції в клініці Медиан Аналіз на венеричні захворювання в Києві | Здати аналіз в клініці Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Тест на ІПСШ

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Коли необхідно здати аналіз на венеричні захворювання

Після незахищеного статевого акту або за підозри про наявність захворювання, що передається статевим шляхом, завжди корисно пройти тестування. У медичному центрі "Медіан" можна здати аналізи на венеричні захворювання, ціна вказана на сайті. Зверніться до нас у таких випадках:

Вам обов'язково потрібно пройти обстеження, здати аналізи на венеричні захворювання , якщо у вас є симптоми, що вказують на можливе інфікування.

До симптомів відносяться:

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

Під час статевого акту інфікована людина може передати партнеру низку інфекційних агентів, зокрема бактерії, віруси, грибки чи паразитів. Інфекційні агенти дуже чутливі до зовнішнього середовища (наприклад, вони знищуються в сухих умовах або зміні температури), тому заразитися венеричним захворюванням у сауні, при використанні загального туалету, як правило, неможливо.

Є більше інфекційних агентів, які передаються статевим шляхом, але вони спричиняють загальне захворювання (ВІЛ) або хвороби внутрішніх органів (наприклад, гепатит B).

Здати аналізи у медичному центрі «Медіан»

Майже у 70% випадків інфекції, що передаються через статевий акт, протікають безсимптомно. Симптоми кількох захворювань також частково збігаються, і різні інфекційні агенти можуть бути одночасно. Таким чином, інфікована людина, не знаючи про свій стан, може передати хворобу іншим. Тому, за найменшої підозри на зараження, потрібно здати повний аналіз на венеричні захворювання . Наші спеціалісти надають усі необхідні для цього послуги.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок