Консультація дитячих фахівців у Києві - Медичний центр Median Дитячий лікар в Києві | Медичний центр Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Консультації дитячих спеціалістів

Вартість послуг
Лікарі, які надають послугу
Щадко Юлія Вікторівна

Отоларинголог (для дітей та дорослих), Отоларинголог (для дорослих)

12
13
4,6

Запис на прийом
Макаров Ігор Віталійович

Ортопед, Травматолог (для дітей та дорослих), Травматолог (для дорослих)

20
1
5

Запис на прийом

Найменші прояви у дитини ознак захворювання викликають величезне занепокоєння. Допомогти батькам у такій ситуації зможе тільки досвідчений педіатр, який проведе діагностику стану маленького пацієнта, оцінить вагу його захворювання і призначить відповідне лікування. Для того щоб не витрачати час на очікування фахівця, медичний центр «Median» пропонує скористатися функцією запису до дитячого лікаря онлайн. За допомогою онлайн-запису можна вибрати потрібного лікаря в прилеглому філії клініки, а також зручний час відвідування.

У яких випадках необхідна допомога дитячого лікаря?

Деякі дитячі захворювання не несуть особливої ​​загрози. Але при відсутності належного лікування вони можуть прийняти гостру або хронічну форми.

Огляд та консультація педіатра необхідні при прояві таких симптомів, як:

Іноді дитині потрібно невідкладна медична допомога. Терміновий огляд доктором необхідний у таких випадках, як:

При виникненні подібних ситуацій слід скористатися послугою виклику дитячого лікаря додому .

Профілактичний огляд дитини дитячим лікарем в Києві

Крім надання допомоги в разі прояву ознак захворювання, дитячі лікарі клініки « Median » проводять профілактичні огляди дітей різного віку. Після проведення попереднього огляду загального стану педіатр може направити дитину до таких вузькопрофільних спеціалістів, як:

Потрапити на прийом до цих фахівців можна, записавшись онлайн на сайті клініки.

Профільний медичний огляд також знадобиться при вступі дитини в дитячий сад і школу. Після його проходження батькам видається довідка форми № 086-1 / о.

Запис до дитячого лікаря онлайн на сайті медичного центру « Median»

У нашій клініці кваліфіковану допомогу маленьким пацієнтам надають сімейні лікарі, педіатри, дитячі вузькопрофільні фахівці, за плечима яких великий досвід лікувальної практики. У клініці можливе повне проходження лабораторної діагностики, що включає здачу аналізів.

На нашому сайті ви можете здійснити виклик додому дитячого лікаря в Києві , записатися на прийом до педіатра, замовити довідку для дитячого садка і школи. Для оформлення заявки необхідно заповнити онлайн-форму із зазначенням ваших даних і обраного філії клініки. Оплата послуг дитячого доктора можлива як онлайн на сайті, так і готівкою безпосередньо в клініці.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?