Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Послуги косметолога

Шкіра - живий орган, який зазнає значних змін прогягом життя , постійно взаємодіє із зовнішнім середовищем та захищає організм від агресивного впливу . Всі фактори впливають на вигляд шкіри, що вимагає постійного догляду та підтримання її здорового вигляду.

На шкірі можуть відобразитися процеси, які відбуваються у внутрішніх органах: порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, ендокринної, статевої систем. Косметологи медичного центру Медіан працюють із суміжними спеціалістами (дерматолог, ендокринолог, гінеколог, гастроентеролог, терапевт) та за необхідністю направляють на консультації.

Доглядові процедури обличчя посідають провідне місце в естетичній медицині завдяки різнонаправленості дії препаратів , що дає можливість вирішити велику кількість проблем .

Доглядові процедури , які виконуються спеціалістами медичного центру Медіан сприяють:

Особливо важливим залишається домашній догляд , який буде підтримувати результат, отриманий після косметологічних процедур . Наші косметологи використовують індивідуальний підхід до клієнтів та допоможуть підібрати необхідні препарати для домашнього догляду.

Перед процедурою необхідно отримати базову безкоштовну консультацію у нашого лікаря-косметолога, який зможе визначити Ваш тип шкіри та її особливості, а також запропонувати всі засоби лікування і разом з Вами визначити найбільш ефективну тактику терапії.

В медичному центрі Медіан пропонуємо перелік послуг:

Апаратна косметологія: