Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Алієва Гюнай Мамедалієвна

Алієва Гюнай Мамедалієвна

Лікар акушер-гінеколог

12
років
II
Категорія
8
відгуків
4,6

Вища медична освіта

Про лікаря

Спеціалізація:
Акушер-гінеколог

Освіта
Донецький Національний Медичний Університет ім.М.Горького (Україна), II лікувальний факультет (диплом про закінчення з відзнакою), рік закінчення - червень 2009 р., присвоєна кваліфікація – лікаря за фахом «лікувальна справа», з серпня 2009 р. по червень 2012 р. – проходження інтернатури на базі ЦМКЛ №6 м. Донецька за спеціальністю акушерство і гінекологія, присвоєно звання спеціаліста акушера-гінеколога, виданий сертифікат про закінчення.
Досвід роботи:
Робота акушером-гінекологом – 7 р., також працювала старшим лаборантом кафедри акушерства та гінекології № 2 на базі ЦМКЛ №6 м. Донецька з вересня 2009 по 11.03.2016 р.
Займалася наукою, маю близько десятка статей з акушерства та гінекології.
Брала участь у численних акушерських і гінекологічних операціях, досвід роботи з вагітними та гінекологічними хворими. Ведення медичної документації.

Відгуки
Залишити відгук

Якість
Увага
Враження

Аліна

Якість
Увага
Враження

Звернутись саме до Гюнай Мамедалієвни мені порадила подруга,за що я її дуже вдячна! Лікар Гюнай дійсно професіонал своєї справи ! А ще чудова людина, яка знайде підхід до кожної пацієнтки. Безмежно вдячна за цінні поради, які дала лікар)

Чи корисний відгук: Так (0) / Ні (0) +-

Ханифе

Якість
Увага
Враження

Доктор Гюнай помимо того что проактивна и умная как врач умеет налаживать контакт с пациентом, располагая к себе, и информируя по всем возможным вопросам. Ее проактивность проявилась помимо общего подхода, еще в том что она направила меня и к гастроэнтерологу(а давно уже пора было), заметив определенные проблемы на УЗИ, хотя это к ней не имеет никакого отношения. это невероятно ценно во врачах и не так часто встречается. спасибо ей.

Чи корисний відгук: Так (1) / Ні (0) +-

Соня

Якість
Увага
Враження

З Гюнай я більше не боюся лікарів-гінекологів. Вдячна за те, що лікарка спокійно і серйозно відреагувала на мою проблему. Чуйна, аргументує свої думки та висновки. І просто приємна в спілкуванні. Дякую!

Чи корисний відгук: Так (0) / Ні (0) +-

Лариса Брыжатая

Якість
Увага
Враження

Гюнай Мамедалиевна- профессионал в своей области, замечательный врач, приятная женщина. Я получила настолько обширную консультацию не только по той проблеме, с которой пришла, но и на другие вопросы. Очень осталась довольна приемами у врача, теперь рекомендую знакомым и подругам. Мои коллеги, которые были у нее на приеме, высказывали такие же положительные отзывы. Рекомендую!!!

Чи корисний відгук: Так (1) / Ні (0) +-

Дарья Величко

Якість
Увага
Враження

Алієва Гюнай Мамедалієвна - замечательный врач и к ней я пришла по рекомендации подруги, течение беременности которой курировала Гюнай Мамедалиевна. Уже через несколько приемов мои результаты анализов были хорошими, чего я не могла добиться в других клиниках! Я доверяю этому врачу, ее щадящим и эффективным методам лечения, а ещё меня поражает ее внимательность и отзывчивость. Сейчас и в дальнейшем хочу наблюдаться только у нее!)

Чи корисний відгук: Так (2) / Ні (0) +-

Акціїпереглянути всі

ЗНИЖКА -20% НА ПЛАЗМОТЕРАПІЮ, ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ ТА RF-ЛІФТИНГ

Детальніше

Послуги зі знижкою -20% для перехворівших коронавірусом

Детальніше

ЗНИЖКА -20% ЩОСЕРЕДИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ філіал по вул. Кирилівська 102

Детальніше

Маєш цікаву тему для публікації?

Залиш її нам і можливо наступна стаття буде саме про неї