Професійні лікарі Києва та України в Медичній клініці Медіан Щербацький Павло Аркадійович - Невролог клініки Median

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Невролог

Щербацький Павло Аркадійович

Вища медична освіта / Вища

Про лікаря
Сеціалізація:
Лікар-рефлексотерапевт, невролог.

Освіта:
У 2003р - закінчив Вінницький національний медичний унівнрсітет ім. М.І.Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа».
- Курси з мануальної терапії.
У 2004р - Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, інтернатура з неврології на базі Київської МКЛ №12 (кафедра неврології №2)
- Спеціалізація по рефлексотерапії на базі Київської ОКБ (кафедра неврології і рефлексотерапії).
У 2006р. - Українська військово - медична академія, спеціалізація по психофізіології.
У 2008р. - Рівненський обласний центр психічного здоров'я населення, курси з наркології та психіатрії. Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій, навчання на проведення передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів.
У 2009р .: - Прісвоєно II кваліфікаційну категорію за спеціальністю "рефлексотерапія".
З 2010 по 2013рр Виступав з науковими доповідями на конференціях присвячених апітерапії, розвантажувально - дієтичної терапії.
У 2012р - Українська військово-медична академія - підтверджена спеціалізація з неврології.
У 2014р - Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, тематичне удосконалення: «Сучасні аспекти лікування інсульту з використанням тромболітичної терапії».
Присвоєно І категорію по спеціальності «рефлексотерапія».
У 2019 році присвоєна вища категорія по спеціальності «рефлексотерапія»

Постійно приймаю участь у наукових лекціях, конференціях, симпозіумах.

Основні напрямки:
Рефлексотерапія (голкорефлексотерапія, аурикулопунктура, фармакопунктура, електро - лазеропунктура, термопунктура, баночний масаж), гірудотерапія, апітерапія, мануальна терапія, розвантажувально-дієтична терапія, фармакотерапія, лікувальні блокади.
Філіали

Київ, вул. Ярославська, 55, Поділ

Послуги
Відгуки

Інеса
18 / 11 / 2022

Один з найкращих неврологів в м. Києві. Дуже рекомендую Павла Аркадійовича. Після його лікування вже декілька років немає проблем зі спиною.

Якість 5
Увага 5
Враження 5


Залишити відгук

Якість

Увага

Враження

Публікації лікаря
Рефлексотерапія Рефлексотерапія

Рефлексотерапія (лат. reflexus - відображення + грец therapeia- догляд, лікування)

Це один з найдавніших методів лікування багатьох захворювань. Вона виникла приблизно 10-12 тисяч років тому (період Неоліту). Перші літературні дані, що стосуються методу акупунктури і припікання, відносяться до V століття до н.е.

Ця система лікування за одними данними зародилася в Китаї, яка розвинула її до окремої доказової науки. Також ця методика існувала на території країн Східної Азії (Кореї, Японії, Монголії.) та навіть в Індії, тобто можливо казати, що вона була універсальною світової лікувальної системою.

В Європу рефлексотерапія була завезена французами в 17-у сторіччі. І Французи почали приміняти до ціх методів термін «рефлексотерапія» на початку 20-го століття (приблизно в 1912–1913 рр.) Також почали приміняти фізичні фактори (струм). Хоча поняття «рефлексотерапія» почали використовувати ще у Стародавній Греції.

В Украіні історія розвитку починається з 1976 року, коли вийшов наказ про відкриття курсу рефлексотерапії при кафедрі неврології № 1 Київського інституту удосконалення лікарів. У 1978 р. наказом МОЗ УРСР була створена служба та кафедра рефлексотерапії.

Автор: Щербацький Павло Аркадійович
Герпетичні ураження Герпетичні ураження

Герпетичні ураження викликаються ДНК-вмісним внутрішньоклітинним вірусом, об'єднаним в сімейство герпесвірусів (Herpesviridae). Розрізняють 8 типів вірусу герпесу людини.

Автор: Щербацький Павло Аркадійович
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?