Консультації лікарів, лікарські послуги в Києві, ціна | Клініка Медіан Консультації лікарів, лікарські послуги в Києві, ціна | Клініка Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Медцентр

Топ-25 послуг Послуги

Висока якість та турбота про здоров'я

Основна місія нашої клініки проста, але важлива. Ми приділяємо особливу увагу забезпеченню найкращого догляду за кожним пацієнтом, і робимо це зі співчуттям, добротою та турботою. Для реалізації якісних послуг з надання медичної допомоги ми взяли на себе зобов'язання продовжувати прагнути досконалості, щоб покращити якість життя тих, кому ми служимо. Тому наші спеціалісти регулярно займаються підвищенням класифікації.

Наші цінності

Цінності визначають те, у що ми віримо. Ці основні принципи щодня впливають на наші рішення та дії. Наші стандарти якості відповідають нашим ідеалам. "Медіан" - це медичний центр (Київ), який є сучасним багатопрофільним медичним закладом.

Фахівці клініки професійно вирішують такі завдання:

Лікарі клініки гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми пропонуємо ефективну та точну діагностику, засновану на поєднанні знань та досвіду. Консультування та всі медичні маніпуляції здійснюють виключно профільні фахівці, які є професіоналами своєї справи.

Про центр «Медіан»

За минуле десятиліття ми перетворилися на комплексний медичний центр і продовжуємо надавати, як завжди, уважну та співчутливу допомогу кожному пацієнтові. Ми працюємо цілодобово, щоб надати вам оперативне обслуговування.

Єдиний медичний комплекс "Медіан" пропонує великий вибір медичних послуг для фізичних та юридичних осіб. На території центру можна пройти різноманітні обстеження, огляди, лабораторну та апаратну діагностику, отримати необхідні довідки та сертифікати. Проходження оглядів та обстежень в одному місці з отриманням необхідних довідок дозволяє нашим пацієнтам економити свій час.

Для лікування пацієнтів лікарі застосовують:

Ви можете скористатися потрібними вам послугами за попереднім записом по телефону. Наша приватна клініка ціни встановила так, щоб гарантувати доступну якість медицини. Ми виконуємо медичні завдання зі швидкістю та точністю.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок