Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

ПХО рани без накладання швів

Код послуги 30212
Ціна:
210 грн
У кошик Запис на прийом

При виникненні ран на різних ділянках тіла необхідно в обов'язковому порядку відвідати хірурга. Необроблена своєчасно рана може запалитися і привести до різних ускладнень. Головним завданням, яке перед собою ставить хірург при обробці уражених ділянок, є забезпечення якнайшвидшого відновлення тканин, їх функцій і форми. Фахівці розрізняють первинну і вторинну обробку уражених ділянок тіла. Первинна являє собою набір хірургічних маніпуляцій, метою яких є створення умов для ефективного загоєння, а також профілактика імовірної ранової інфекції.

Первинна хірургічна обробка складається з наступних етапів:

  • огляд;
  • обробка з метою запобігання раневої інфекції;
  • висічення в межах здорових тканин;
  • розсічення;
  • припинення кровотечі;
  • ушивання і дренування.

Слід зазначити, що перераховані вище етапи, крім огляду, дезінфекції, не є обов'язковими. Все залежить від ступеня ураження тканин і причин, що викликали його. При огляді хірург встановлює необхідність додаткових маніпуляцій, до яких переходить після того, як ретельно зробить обробку уражених тканин, щоб уникнути ускладнень. Візуальний огляд дозволяє встановити не тільки ступінь пошкодження, а й наявність забруднення, а також вид рани. Грамотна первинна обробка кваліфікованим хірургом є запорукою загоєння уражених тканин в найкоротші терміни.

При наявності незначних пошкоджень робота хірурга може бути зведена лише до однієї маніпуляції - ретельній обробці. Поверхневі, неглибокі, наприклад, різані рани не потребують інших маніпуляціях. При наявності таких пошкоджень досить провести якісне знезараження.

Вторинна обробка ран хірургом

Якщо первинна обробка виконується на тлі відсутності запалення і спрямована на його запобігання, то вторинна проводиться в разі, якщо інфікування уникнути не вдалося. При недостатньо радикальною первинній обробці з метою усунення та профілактики гострого нагноєння і ранової інфекції проводиться видалення омертвілих тканин і дренування рани. Вторинна обробка рани хірургом може проводитися як одноразово, так і кілька разів - все залежить від ефективності кожної маніпуляції і динаміки процесу загоєння тканин. У нашому центрі прийом ведуть досвідчені хірурги, які здатні створювати ефективні умови для загоєння ран різного ступеня тяжкості з запальними процесами і без них.

Залежно від виду ран і наявності запалень лікарем-хірургом вибирається тип шва. Первинні шви накладаються на свіжу рану і забезпечують її загоєння первинним натягом. Якщо ж ви потрапите до фахівця протягом 24-48 годин після появи рани, буде накладено первинний відстрочений шов, який застосовується фахівцями до появи грануляції. Якщо хірургом виявлені ознаки запалення тканин або ж високий ризик інфікування, накладається вторинний шов. Такий шов забезпечує загоєння тканин вторинним натягом.

Лікарі, які надають послугу
Гордій Андрій Степанович

Ортопед, Травматолог (для дорослих)

20
0
0

Запис на прийом
Макаров Ігор Віталійович

Ортопед, Травматолог (для дітей та дорослих), Травматолог (для дорослих)

19
1
5

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок