Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Бородавки до 5 мм - видалення

Код послуги 30272
Ціна:
100 грн
У кошик Запис на прийом

Бородавки - найчастіше новоутворення доброякісного характеру, які зустрічаються у більшості людей незалежно від їхнього віку. У більшості випадків бородавки виникають на тлі зниженого імунітету і викликаються різними вірусами папіломи людини. Причиною появи бородавок можуть бути психологічні травми, стреси, вегетоневрози. Нерідко бородавки розвиваються на тому місці, де були невеликі пошкодження шкіри, наприклад, тріщини або порізи.

Так як найчастіше бородавки з'являються на обличчі, руках і шиї, то вони приносять людині психологічний дискомфорт. Найчастіше новоутворення не викликають больові відчуття, за винятком бородавок, розташованих під нігтями або на поверхні стопи. Виявленням та лікуванням папіломавірусних бородавок займаються дерматологи і хірурги.

Підготовка до операції

Діагностика бородавок займає всього кілька хвилин - для цього достатньо огляду хірурга або дерматолога.

Лікування бородавок завжди проводиться в кілька етапів. Спочатку пацієнт здає кілька аналізів, що дозволяють виявити наявність вірусу в крові. Потім необхідна консультація з імунологом, який підбере спеціальний курс противірусних препаратів. Тільки після цього проводиться базова передопераційна підготовка, що включає в себе ЗАК(загальний аналіз крові), дослідження на ВІЛ, гепатит та рівень цукру в крові.

Техніка проведення процедури

Місцева анестезія

Час маніпуляції - 15-20 хв

Перебування в стаціонарі - не потрібно

Видалення бородавок

  • Лазерне видалення. Саме лазерна терапія вважається найбільш ефективним способом боротьби з такими новоутвореннями. Після лазерного видалення на шкірі не залишаються рубці і шрами, а процедура абсолютно безболісна, тому рекомендована навіть пацієнтам з низьким больовим порогом.
  • Радіохвильова терапія - досить нова методика, що володіє рядом переваг. Відновлення тканин також відбувається без утворення рубців і шрамів. Крім того, радіохвилі надають найпотужнішу стерилізуючу дію, завдяки чому знижується ймовірність післяопераційних ускладнень.
  • Кріодеструкція - це руйнування бородавки за допомогою рідкого азоту. Основними перевагами кріодеструкції є відсутність крововтрати і косметичних дефектів. Якщо бородавка невеликих розмірів, то анестезія не потрібна.

Реабілітація після видалення бородавки

Після видалення бородавок, пацієнту необхідно ретельно виконувати всі рекомендації лікаря-імунолога. Для зміцнення імунітету часто прописують імуномодулятори та вітамінні комплекси. Це необхідно для того, щоб виключити ймовірність повторного утворення бородавок.

Лікарі, які надають послугу
Якоб Наталія Омелянівна

Дерматолог (для дорослих)

8
1
5

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок