Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Міліума видалення більше 5 шт за 1 шт

Код послуги 20.16.19
Ціна:
30 грн
У кошик Запис на прийом

Кіста, що утворюється в сальних залозах або міліум, характеризується невеликим розміром і містить шкірне сало і частково кератин. Така кіста являє собою невеликі вузлеподібні утворення білого кольору, без запальних процесів, з високою щільністю і не супроводжуються больовими відчуттями. У більшості випадків міліум проявляється на обличчі людини, в деяких випадках на інших частинах тіла і генітальних зонах.

Діагноз ставиться під час огляду шкірного покриву лікарем-дерматологом. Подальше лікування проводиться шляхом розтину і вилучення кісти Міліуми разом з її складом механічним способом - за допомогою лазера, радіохвильової терапії або електрокоагуляції.

У більшості випадків прояву міліуми він локалізується на зонах з тонкою шкірою і вкрай рідко на тілі. Міліум протягом довгого часу може існувати без будь-якого роду змін. Така висип - досить поширена проблема косметичного характеру і має властивість виникати в будь-якому віковому періоді. Однак найбільш часто міліум проявляється під час статевого дозрівання. Варто відзначити, що жінки схильні до проявів міліуми більш часто.

Основні причини прояви міліуми

Найбільш поширеною причиною появи висипки є порушення регулятивного процесу виділень шкірного сала, а також процесів відділення ороговілих клітин шкірного покриву. Проявом міліуми схильні пацієнти, хворі складною формою себореї жирного характеру, яку можна обумовити посиленою роботою залоз сального типу, порушенням складових шкірного сала, що, як наслідок, провокує вугрові захворювання.

В основній масі підвищений рівень виділень із залоз сального характеру є наслідком порушень гормонального балансу, підвищеній збудливості залоз сального типу, порушень роботи вегетативного відділу нервової системи, надмірного виділення вітамінів організмом і інших чинників.

Медицина визначає міліум первинного типу, прояви якого виникають через генетичних схильностей пацієнта, а також міліум вторинного типу, що провокується іншими патологічними причинами.

Особливості міліуми

Формування міліумного висипу відбувається повільно і без особливих больових відчуттів. Така висип найчастіше локалізується групами на обличчі, зрідка на інших частинах тіла. Міліум виражений не запаленою головкою і довгий час не підлягає розвитку, однак при потраплянні інфекцій може утворитися гнійник.

Міліум - методи лікування

Міліумна висип не проходить без лікування. Більш того, косметичні засоби неефективні при лікуванні. Рекомендується не видавлювати такі вугри самостійно, так як при цьому травмується шкірний покрив.

Зазвичай процес лікування міліумного висипу проводиться фахівцем шляхом розтину і вилучення капсули кісти і її вмісту. Залежно від місця локалізації, розмірів, кількості висипки проводиться вибір методу лікування. При невеликих кількостях проводиться механічне витяг за допомогою голки, з подальшим застосуванням антисептиків. Ранки, що залишилися після видалення міліумной висипу гояться дуже швидко.

Видалення міліуми лазером

При великих кількостях такої висипки застосовні новіші методи - лазерне видалення, видалення за допомогою радіохвильового методу або електрокоагуляції. Після проведення процедури будь-якого роду рубці гояться протягом двох тижнів.

Профілактичні засоби включають в себе правильний догляд за шкірою з використанням засобів для очищення і зволоження, різних скрабів і масок, правильне харчування і ведення здорового способу життя.

Досить ефективно в профілактиці міліумного висипу проведення косметологічних професійних процедур.

Лікарі, які надають послугу
Якоб Наталія Омелянівна

Дерматолог (для дорослих)

7
1
5

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок