Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе с.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Папіломи видалення (1 шт)

Код послуги 20.16.21
Ціна:
100 грн
У кошик Запис на прийом

Особливості утворень

Папілома є поразкою шкіри і слизових оболонок, викликане вірусом. Зараження можливе статевим, контактним і перинатальним способами.

У своїх пацієнтів наші лікарі діагностують такі види утворень:

Шкірні (бородавки). Такі освіти зазвичай виникають на руках. Локальні ураження найчастіше виявляються у дітей і підлітків. У разі наявності у пацієнта імунодефіцитного стану освіти мають широке поширення.

Вульгарні (прості). Такі освіти проявляються твердими шишечками з ороговілої грубою поверхнею і мають діаметр від 1 міліметра. Деякі ураження зливаються в єдине. Нерідко вульгарні освіти займають значну поверхню на колінах і тильній стороні пальців і долонь. Поодинокі ураження можуть з'явитися і кілька років не змінюватися. Можливий і їх швидке зростання і поширення.

Підошовні. Такі освіти виникають з появи блискучої шишечки невеликого розміру. У деяких випадках навколо згодом з'являються дочірні, що нагадують бульбашки (їх називають мозаїчними бородавками). Підошвена форма - одна з найнеприємніших, так як може ускладнювати пересування і викликати неприємні відчуття.

Плоскі. Такі утворення являють потовщені гладкі шишечки світло-жовтого кольору або злегка забарвлені, круглої або багатокутної форми. При появі таких поразок вони починають свербіти. Пошкоджена ділянка червоніє і викликає неприємні відчуття.

Гострі кондиломи. Такі освіти нерідко залишаються непоміченими. Деякі з поразок можуть перероджуватися в злоякісні.

Розрізняють і інші форми поразок. Особливості наявних у вас визначить наш дерматолог, який проведе огляд і при необхідності призначить додаткове обстеження.

Особливості лікування

На жаль, поки не розроблено препаратів, які могли б вилікувати від вірусу папіломи людини (ВПЛ). У деяких випадках утворення зникають самостійно. Якщо цього не відбувається, а поразка часто травмується, доставляє незручності або псує зовнішність, проводиться видалення виявлених поразок. Додатково пацієнтові призначаються препарати, які поліпшують загальний стан організму і підвищують імунітет. Це дозволяє запобігти ймовірність повторного виникнення освіти.

При цьому враховуються особливості утворень, їх кількість, розмір та інші параметри. Особлива увага приділяється загальному стану пацієнта і наявності у нього супутніх захворювань.

Видалення папілом здійснюється тільки при відсутності у пацієнта протипоказань, до яких відносять:

 • вагітність і лактацію;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні патології;
 • серйозні вірусні та інші захворювання.

Видалення утворень

 • Лазерна терапія. Дана процедура є безпечною, так як рівень проникнення променів в шар епідермісу визначається індивідуально. Освіта відмирає і відвалюється в результаті впливу лазера. На місці поразки не залишається слідів. Одночасно з ліквідацією папіломи лазером відбувається коагуляція судин, що запобігає ризики кровотеч.
 • Електрокоагуляція. Даний метод також є ефективним і безпечним. Завдяки йому можна видалити навіть маленькі освіти на ніжках. Процедура не має обмежень, так як активність використовуваного струму контролюється лікарем. Спеціаліст точно підбирає підходящу частоту імпульсів відповідно до віку свого пацієнта і місцем розташування новоутворення.
 • Радіохвильова терапія. Ця процедура теж безболісна і безпечна. При такій відстані використовуються високочастотні хвилі, здатні подібно до ножа розсікати тканини і поступово випаровувати клітини.
 • Кріотерапія. Дана процедура має на увазі використання рідкого азоту, температура якого становить -400 градусів. Новоутворення буквально заморожується. Клітини пошкоджуються, відмирають, а саме пошкодження згодом відпадає.

Особливості лазерного видалення

Таке видалення дозволяє позбутися від утворень назавжди. Ризик рецидивів дуже низький.

До переваг процедури також відносять:

 • Короткий термін реабілітації. Шкіра швидко відновлюється, так як маніпуляція не провокує запальних та інших негативних процесів.
 • Поліпшення харчування шкіри і процесів кровообігу.
 • Універсальність. Лазерне видалення папілом може проводитися пацієнтам будь-якого віку.
 • Високий косметичний ефект. Після використання лазера не залишається шрамів і рубців. Завдяки цьому методику можна використовувати для видалення ушкоджень навіть на обличчі.
Лікарі, які надають послугу
Якоб Наталія Омелянівна

Дерматолог (для дорослих)

7
1
5

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок