Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Видалення врослого нігтя

Код послуги 30302
Ціна:
1300 грн
У кошик Запис на прийом

Врослий ніготь - це поширена патологія, при якій бічні края нігтьової пластини врізаються в навколишні м'які тканини. Даний процес призводить до почервоніння, набряку і хворобливості ураженого пальця. Формуванню врослого нігтя сприяє носіння незручного взуття, несприятлива спадковість, грибкові інфекції, травми, плоскостопість. Найчастіше страждає великий палець ноги. Врослий ніготь не тільки доставляє дискомфорт при ходьбі, але і при відсутності лікування здатний привести до гангрени.

Показання до видалення врослого нігтя

Видалення врослого нігтя проводиться при наявності гнійного запалення і сильного болю. Консервативне лікування може бути призначено лише на початковій стадії вростання і не завжди дозволяє уникнути рецидивів надалі. Своєчасно проведена операція дає можливість запобігти можливим ускладненням.

Методи видалення врослого нігтя

Для хірургічного видалення вросла нігтьової пластини можуть використовуватися різні способи. Процедура в будь-якому випадку проводиться під місцевим знеболенням в амбулаторних умовах. Операція займає в середньому менше півгодини і включає три етапи: анестезію, видалення нігтя і накладення асептичної пов'язки.

Хірургічний. Резекція нігтьової пластини виконується за допомогою скальпеля. Часткове видалення нігтя показано при відсутності ознак нагноєння, повне - при їх наявності. Метод відрізняється травматичныстю і тривалим періодом реабілітації. Загоєння тканин після видалення врослого нігтя відбувається протягом декількох тижнів, іноді - місяців. У цей період необхідно носити пов'язку.

Лазерний. Під впливом лазерного випромінювання пошарово випаровується сам врослий ніготь і грануляційні тканини нігтьового валика. При цьому Паросткова зона не пошкоджується. Метод підходить для видалення нігтьових пластин, врослих на будь-яку глибину. Під час процедури відбувається санація нігтьового ложа, що попереджає появу інфекції. До переваг лазерного видалення врослого нігтя відносять низьку травматичність, відсутність пошкодження сусідніх здорових тканин і швидке загоєння.

Радіохвильової. Для видалення врослого нігтя на нозі застосовується радіоніж. Вплив на тканини високочастотними радіохвилями призводить до їх нагрівання і руйнування. Процедура проводиться безконтактно і безкровно (внаслідок коагуляції судин), відрізняється низьким рівнем травматичності. Під впливом радіохвиль в поверхні рани знищується вся патогенна флора, що знижує ризик ускладнень. Реабілітація після операції зазвичай займає 1-1,5 тижні.

Реабілітаційний період після процедури

Незалежно від методу видалення нігтьової пластини після операції необхідно дотримуватися наступних правил:

  • в перші дні забезпечити по максимуму спокій кінцівки;
  • ретельно мити руки перед перев'язкою;
  • носити зручне взуття, не травмують пальці;
  • виконувати всі приписи лікаря.

Якщо після хірургічного втручання Вас турбує сильний біль або набряк, з'явилися гнійні виділення з рани, необхідно якомога швидше звернутися до хірурга.

Лікарі, які надають послугу
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
 
Шановні відвідувачі, впродовж дня можливі проблеми зі зв‘язком. Ви завжди можете написати нам на Viber (380932078000) або Messenger. Вибачте за тимчасові незручності.