Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Консультація дитячого ЛОР лікаря (повторна)

Код послуги 3305
Ціна:
420 грн
У кошик Запис на прийом

Дитячий ЛОР (лікар отоларинголог) - це фахівець із захворювань вуха, горла і носа у дітей.

Коли потрібен дитячий ЛОР

У перший рік життя ЛОР-лікар повинен двічі оглянути малюка, щоб переконатися у відсутності патологій ЛОР-органів.

Маленькі діти схильні до вірусних і бактеріальних інфекцій. Імунітет у них ще тільки формується. Важливо не допустити, щоб дитина потрапила в групу часто хворих на туберкульоз дітей.

Поширеність ЛОР-захворювань, призводить до того, що дорослі не завжди вчасно реагують на появу ознак хвороби. Як часто батькам доводиться відправляти в школу дітей з нежитю та кашлем, щоб уникнути фатального відставання від навчальної програми. Але непереможена до кінця хвороба обертається зниженням уваги, високою стомлюваністю, можливі небезпечні ускладнення. Тому дуже важливо своєчасно отримати якісну консультацію компетентного ЛОР-лікаря.

Консультація дитячого ЛОРа Вам потрібно, якщо у Вашої дитини спостерігаються:

  • утрудненість носового дихання;
  • погіршення або втрата нюху;
  • біль або відчуття тиску в ділянці перенісся або в області чола;
  • виділення з носа;
  • виділення з вуха;
  • біль у вусі;
  • погіршення слуху;
  • осиплість голосу;
  • біль в горлі.

Прийом дитячого ЛОРа

На прийомі доктор проведе огляд ЛОР-органів у дитини, встановить діагноз, проведе необхідні лікувальні процедури, призначить курс лікування. Для постановки діагнозу можуть знадобитися додаткові дослідження: аналіз крові, посів на мікрофлору (для цього при огляді лікар візьме потрібний біологічний матеріал), рентгенографія та інші інструментальні дослідження. Альтернативою рентгенографії при обстеженні дітей у віці від 3-х років може бути УЗД. За допомогою апарату ультразвукової діагностики «синускан» лікар може виконати дослідження стану носових пазух дитини прямо під час прийому.

Як правило, попередній діагноз встановлюється на підставі ендоскопічного обстеження ЛОР-органів, а для уточнення (наприклад, для визначення збудника) використовується лабораторна діагностика.

При необхідності прямо на прийомі виконуються такі маніпуляції і процедури, як видалення сірчаної пробки з вуха, промивання лакун мигдалин, промивання носа, пневмомассаж барабанної перетинки та інші. У більшості випадків терапевтичний ефект досягається при курсовому лікуванні, тому на процедури треба буде прийти ще кілька разів.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок