Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе с.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Тонкоголкова біопсія утворень молочної залози з УЗД супроводом (без вартості цитологічного дослідження)

Код послуги 20.19.2
Ціна:
800 грн
У кошик Запис на прийом

Сучасна методика УЗД-діагностики дозволяє виявити пухлини і кісти навіть найменших розмірів, а в поєднанні з пункційною біопсією цей метод незамінний для діагностики природи цих вузликових утворень.

Пункційна біопсія дає можливість зрозуміти будову новоутворень, доброякісність або злоякісність процесу, прийняти рішення про хірургічне втручання.

У більшості випадків пункцій під контролем УЗД застосовують тонкоголкову біопсію.

Тонкоголкова біопсія - ТБ.

Під контролем УЗД лікар проводить укол (пункцію) в вузол щитоподібної залози тонкою голкою, приєднаною до порожнього шприца. Після того, як кінчик голки виявляється всередині вузла, лікар кілька разів всмоктує вміст вузла поршнем шприца. Потім голка витягується і вміст вузла - біоптат, наноситься на лабораторне скло. Як правило, проводиться 2-3 уколу в різні ділянки вузла для отримання достатньої кількості біоптата для виключення можливої ​​помилки. Вся процедура займає не більше 1 хвилини і спокійно сприймається усіма пацієнтами. На місце уколу наклеюється стерильний пластир, а через 5-10 хвилин пацієнт вже може займатися своїми справами. Через 2 години після біопсії можна митися, займатися спортом і т.д. Результатом ТБ є отримання висновку лікаря-цитолога, що описує природу утворення.

Біопсія - амбулаторна процедура, тобто може виконуватися в кабінеті лікаря. І без застосування знеболювання.

Біопсія кісти молочної залози під контролем УЗД.

Мамографія та УЗД, на жаль, не можуть оцінити природу змін в тканинах молочної залози. Визначити, злоякісність або доброякісність кісти, може тільки біопсія. Біопсія полягає у видаленні певного шматочка зміненої тканини молочної залози, або всього пухлинного утворення і подальшого його гістологічного вивчення під мікроскопом.

Пункція молочної залози застосовується при кістах розміром від 10 мм особливо при нерівномірності товщини капсули утворення.

Крім злоякісних новоутворень біопсія може виявити і доброякісні зміни з боку тканини молочних залоз. До доброякісних змін відносяться:

  • кісти (тонкостінна порожнина, заповнена рідиною);
  • внутрішньо протокова папілома (невелике утворення на зразок бородавки, яка заповнює просвіт молочного протоки);
  • пухлини, що представляють собою жировий некроз (омертвіння жирових клітин молочної залози, часто зустрічається після травми).
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок