Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Дерматоскопія (від 4-х до 8-ми утворень)

Код послуги 30256
Ціна:
320 грн
У кошик Запис на прийом

Дерматоскопія - це сучасний апаратний метод дослідження новоутворень шкіри, що має високу діагностичну цінність. Ще зовсім недавно для диференційованої діагностики захворювань шкіри необхідно було робити біопсію (забір патологічно змінених тканин) з наступним гістологічним дослідженням. Завдяки дерматоскопії можна провести диференційовану діагностику новоутворення без травмування шкірних покривів.

Що таке дерматоскопія?

Процедура дерматоскопія проводиться за допомогою спеціального приладу дерматоскопи. Апарат являє собою трубку з окуляром, усередині якого розташовується лупа з потужністю збільшення до 10-20 разів, прозора пластина, неполяризоване джерело світла і рідке гелеве середовище.

За допомогою дерматоскопи можна детально розглянути колір і мікроструктури різних шарів шкіри - епідермісу, дермо-епідермального з'єднання, папілярної дерми. Особливу ефективність показав прилад в діагностиці смертельно небезпечного захворювання шкіри - меланоми. З його допомогою можна діагностувати рак шкіри на ранніх стадіях в 90% випадків.

Крім меланоми в процесі дерматоскопія можна провести диференційовану діагностику будь-яких новоутворень шкіри доброякісного або злоякісного характеру, пограничних станів клітин.

Як проводиться процедура?

Спеціальна підготовка до процедури не потрібно, вона може проводитися всім категоріям пацієнтів, включаючи людей похилого віку, вагітних жінок і дітей.

В процесі процедури на новоутворення направляється сильне джерело світла, який просвічує всі шари шкіри, а завдяки збільшенню лікар може розглянути характер патології та визначити небезпеку новоутворення для здоров'я людини.

За допомогою сучасних приладів можна розглянути структурні зміни розміром від 0,2 мкм (для порівняння: порошинка - це приблизно 1 мкм). У процесі дослідження лікар оцінює новоутворення за наступними критеріями:

 • зміна пігментації;
 • рівномірність забарвлення;
 • характер структури;
 • збільшення розміру;
 • зміна контурів і малюнка шкіри;
 • наявність лущення і запальної ареоли;
 • наявність ущільнення;
 • наявність тріщин і ділянок виразки.

Дерматоскопія проводиться з використанням звичайної, цифрової і комп'ютерної техніки. У першому випадку використовується прилад, що складається з збільшувальної частини з джерелом світла та ручки. При цифровій дерматоскопії можна під'єднати фотоапарат і виконати прицільний знімок. Для проведення комп'ютерної дерматоскопія використовуються відеодерматоскоп, який підключається до комп'ютера.

Коли необхідно пройти процедуру дерматоскопія?

Дерматоскопія проводиться фахівцями, що займаються захворюваннями шкіри, зокрема діагностикою та лікуванням різних новоутворень - дерматологами або дермато-онкологами. Основним завданням дослідження є виявлення онкологічно небезпечних новоутворень шкіри на ранній стадії розвитку пухлинного процесу, коли не відбулося метастазування. Рання діагностика і своєчасне видалення злоякісної пухлини значно збільшують шанси пацієнтів на успішне лікування раку шкіри.

Диференційована діагностика проводиться для дослідження невусів (родимок), бородавок, кератом, базаліом, лентіго (веснянок), атером, акне, псоріазу та інших патологій.

Процедура показана:

 • перед оперативним видаленням новоутворення, для виявлення його характеру;
 • при великій кількості родимок на тілі (більше 100 шт);
 • при атиповому перебігу шкірних захворювань;
 • при наявності близьких родичів, що мають меланому;
 • при будь-яких змін новоутворення - зміни розмірів, кольору, текстури, поява асиметрії, ущільнення, запалення, лущення.

Ознаками меланоми є асиметричність і нерівні краї освіти, наявність декількох кольорів (особливо біло-блакитного спектру), пухка структура.

При наявності патологічно змінених новоутворень, їх швидкому зростанні не затягуйте візит до дерматолога. Швидке і безпечне дослідження - дерматоскопія, дозволить швидко відрізнити звичайні невуси або родимі плями від злоякісної патології.

Лікарі, які надають послугу
Якоб Наталія Омелянівна

Дерматолог (для дорослих)

8
1
5

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок