Консультації лікарів, лікарські послуги в Києві, ціна | Клініка Медіан Приїзд медсестри в день замовлення - MEDIAN

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Приїзд медсестри в день замовлення

Код послуги 2630
Ціна:
400 грн
У кошик Запис на прийом

Найчастіше пацієнтам потрібно висококваліфікована допомога у виконанні різних медичних маніпуляцій: крапельниць, уколів і інших послуг. Але через проблеми зі здоров'ям хворі не можуть прийти на прийом до фахівців.

Медсестри приїжджають додому до пацієнта з 9 до 22 годин. Вони виконують широкий спектр маніпуляцій, дотримуючись рекомендації лікаря і умови терапевтичного курсу. В послуги медсестри на дому входять забір аналізів, виконання всіх призначених процедур і багато іншого. При цьому застосовуються виключно стерильні обладнання та інструменти.

Перелік медичних послуг, що надаються на дому

Медсестри надають на дому наступні послуги:

  • Постановку крапельниць з дотриманням медичних стандартів. Введення препарату крапельним способом здійснюється з використанням стерильних інструментів. Пацієнт не відчуває болю і дискомфорту. Пам'ятайте, що ставити крапельницю самостійно ні в якому разі не можна - це загрожує низкою ускладнень, небезпечних для здоров'я і життя. Краще викличте медсестру на будинок, вона знайома зі специфікою такої медичної маніпуляції.
  • Внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні ін'єкції будь-яких препаратів, призначених лікарем. Зробити укол самостійно складно, до того ж не кожна людина володіє необхідними навичками для проведення маніпуляції, що може привести до неприємних наслідків - абсцесу, гематом, потрапляння повітря в вену. Медсестра, що виїжджають на будинок, виконає процедуру відповідно до усіх медичних правил.
  • Забір аналізів різного типу. Забір аналізів виконується з дотриманням антисептичних заходів. Матеріал після забору поміщають в спеціальні контейнери, а потім доставляють в лабораторію. Більшість аналізів буде готове протягом 1-2 діб.
  • Проведення електрокардіографії. Якщо не потрібно моментальна розшифровка результату, можна викликати для проведення ЕКГ медичну сестру. Якщо розшифровка потрібна відразу, на будинок разом з медсестрою приїде лікар.

У яких випадках потрібно викликати медсестру додому

Допомога кваліфікованого медперсоналу може знадобитися в різних випадках, наприклад:

  • Після отримання травми.
  • При різних захворюваннях, коли потрібні уколи або крапельниці.
  • Коли потрібно терміново здати аналізи, а часу відвідати клініку немає.
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок