Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Послуги

Ехокардіографія серця (УЗД серця) 19.4.1

Категорія:

Лікарі: Мікропуло Ірина Ростиславівна

Ехокардіографія (ЕхоКГ) - сучасний неінвазивний метод дослідження, заснований на ультразвуковому ефекті. Дозволяє оцінити анатомію серця та магістральних судин, функціональний стан передсердь, шлуночків та клапанного апарату. Вивчається внутрішньо серцевий кровотік, скоротлива функція міокарда. Дане дослідження одне з найпоширеніших в кардіології на сьогоднішній день. З його допомогою швидко і точно можна діагностувати більшість кардіологічних захворювань, особливо вади серця та магістральних судин, серцеву недостатність, перикардит, ішемічну хворобу, та оптимально підібрати необхідну тактику лікування з подальшим динамічним спостереженням.

Зазвичай ЕхоКГ призначається кардіологом або терапевтом.

ЕхоКГ не потребує спеціальної підготовки, крім осіб зі значним волосяним покривом грудної клітини (необхідно поголити перед дослідженням). Безпосередньо перед дослідженням необхідно уникати значного фізичного навантаження, паління, вживання продуктів з кофеїном.

ЕхоКГ не має абсолютних протипоказань до її проведення. Проведення дослідження може бути утруднене в осіб з тривалими хронічними захворюваннями легеневої системи, у жінок з великим розміром молочних залоз або імплантами, осіб зі значною деформацією грудної клітини, осіб із запальним ураженням шкіри передньої грудної стінки.

19.4.1
Ціна: 450 грн
Записатись на прийом

Час виконання

Місцева інфільтраційна анальгезія

Категорія: Послуги дерматолога

Ціна: 100 грн

Підготовка сперми до інсемінації

Категорія: Послуги акушер-гінеколога

Ціна: 1500 грн

Тестостерон вільний (ТСТв, FTES)

Категорія: Репродуктивна панель

Ціна: 180 грн


Ехокардіографія (ЕхоКГ) - сучасний неінвазивний метод дослідження, заснований на ультразвуковому ефекті. Дозволяє оцінити анатомію серця та магістральних судин, функціональний стан передсердь, шлуночків та клапанного апарату. Вивчається внутрішньо серцевий кровотік, скоротлива функція міокарда. Дане дослідження одне з найпоширеніших в кардіології на сьогоднішній день. З його допомогою швидко і точно можна діагностувати більшість кардіологічних захворювань, особливо вади серця та магістральних судин, серцеву недостатність, перикардит, ішемічну хворобу, та оптимально підібрати необхідну тактику лікування з подальшим динамічним спостереженням.

Зазвичай ЕхоКГ призначається кардіологом або терапевтом.

ЕхоКГ не потребує спеціальної підготовки, крім осіб зі значним волосяним покривом грудної клітини (необхідно поголити перед дослідженням). Безпосередньо перед дослідженням необхідно уникати значного фізичного навантаження, паління, вживання продуктів з кофеїном.

ЕхоКГ не має абсолютних протипоказів до її проведення. Проведення дослідження може бути утруднене в осіб з тривалими хронічними захворюваннями легеневої системи, у жінок з великим розміром молочних залоз або імплантами, осіб зі значною деформацією грудної клітини, осіб із запальним ураженням шкіри передньої грудної стінки.