Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Видалення фіброзного поліпу анального каналу 1-1,5 см в діаметрі (1 поліп)

Код послуги 20.7.11
Ціна:
3500 грн
У кошик Запис на прийом

Видалення анальних поліпів - це радикальний спосіб лікування патологічних новоутворень в задньому проході. Анальні поліпи - доброякісні нарости округлої форми на стінках заднього каналу. Виникають внаслідок розростання залозистого епітелію слизової оболонки в просвіт каналу.

Можуть бути поодинокими і множинними, на тонкій ніжці або широкій основі, мають різну форму і розміри. Суть операції полягає у виділенні ураженої ділянки і відсікання поліпа разом з ростковою зоною від стінки анального каналу. Вилучені тканини направляються на гістологічний аналіз, для виключення злоякісного процесу.

Необхідно пам'ятати, що часто поліпи анального каналу плутають з гіпертрофованими анальними сосочками.

Завдяки застосуванню сучасних міні інвазивних хірургічних технологій, видалення анальних поліпів - це безболісна, безкровна, малотравматична процедура, яка не залишає рубців і шрамів.

Чому поліпи анального каналу потрібно видаляти

Поліпи далеко не нешкідливі, як це може на перший погляд здатися. Вони можуть призводити до запалення заднього проходу, анальним тріщинам, парапроктіту. Крім того, існує високий ризик їх малігнізації (малігнізація). Поліпи анального каналу необхідно видаляти, як тільки вони були виявлені, навіть якщо ніякого занепокоєнння і дискомфорту поки не доставляють.

Консервативне лікування поліпів результату не дає. Назавжди позбутися від утворень можна лише хірургічним шляхом. Грунтуючись на багаторічному досвіді, рекомендують видалення поліпів анального каналу в обов'язковому порядку. Такий радикальний підхід - єдина можливість ліквідувати новоутворення і попередити розвиток небезпечних ускладнень.

Переваги видалення поліпів анального каналу

Для видалення поліпів прямого каналу широко використовуються можливості електро і радіохвильової хірургії, що обумовлює такі переваги:

  • мінімальна операційна травма;
  • немає необхідності в загальному наркозі;
  • мінімальний больовий синдром;
  • знаходження в стаціонарі не більше доби;
  • безкровність;
  • відсутність післяопераційних ускладнень;
  • мінімізація рубцевих дефектів і стриктур анального каналу;
  • короткий період відновлення;
  • практично нульова ймовірність рецидиву;
  • проводиться гістологічний аналіз видаленого поліпа.

Завдяки застосуванню малотравматичних методик, післяопераційний період протікає практично безболісно, ​​за рахунок відсутності швів і післяопераційних набряків. Сама процедура займає 15-20 хвилин і забезпечує довготривалий клінічний ефект без рецидиву хвороби.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок