Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Інгаляція 1 процедура (без вартості ліків)

Код послуги 20.12.21
Ціна:
80 грн
У кошик Запис на прийом

Інгаляція - простий і ефективний метод лікування захворювань дихальних шляхів, знайомий багатьом ще з дитинства. Пам'ятайте напевно, як мама чи бабуся накривали Вас щільним ковдрою і змушували дихати над каструлею з гарячим відваром з ромашки, евкаліпта та інших трав. Сидиш, дихаєш, обливаєшся потім - мук багато, але і результат на обличчя сухий кашель пройшов.

Інгаляція вважається ефективним засобом лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів і сьогодні, в століття високих медичних технологій. Правда, для її проведення вже використовується не «бабусин» метод з ковдрою і каструлею, а сучасний інгаляційний апарат - небулайзер.

Які захворювання лікують за допомогою інгаляції?

Бронхіт, ларингіт, фарингіт, бронхіальна астма і навіть такі серйозні патології, як, наприклад, муковісцидоз - ефективно лікують за допомогою інгаляції лікарськими препаратами і травами.

Зазвичай інгаляція - це не самостійний метод лікування, а складова частина комплексної терапії тієї чи іншої патології, яку призначає оториноларинголог, пульмонолог або терапевт.

Ефективність інгаляції

Інгаляція покликана вести боротьбу із захворюваннями верхніх і нижніх дихальних шляхів відразу за кількома «фронтах»:

  • розріджувати виділення з гортані, носоглотки;
  • зволожувати слизову оболонку дихальних шляхів;
  • надавати бронхорозширювальну, відхаркувальну, протизапальну, антибактеріальну, протинабрякову дію - залежно від застосовуваних медикаментів;
  • поліпшувати кровообіг у слизовій оболонці, стимулюючи таким чином регенерацію тканин.

Суть методу

Перевага інгаляції полягає в тому, що за допомогою цієї процедури ліки легше проникають в дихальні шляхи, оскільки вони надходять в організм у вигляді аерозолю.

Для інгаляції можуть використовуватися компресорні й ультразвукові небулайзери. У чому їх різниця? У компресорних небулайзера лікувальний аерозоль створюється за рахунок потоку повітря, а в ультразвукових - за допомогою ультразвукових коливань мембрани. За допомогою спеціальної маски лікарські речовини надходять в органи дихання пацієнта. Одна з переваг інгаляційних небулайзерів в тому, що вони підходять для використання людям різного віку, навіть немовлятам.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок