Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Вакуум-дренаж мигдалин

Код послуги 30184
Ціна:
250 грн
У кошик Запис на прийом

Тонзиліт - хронічне запалення мигдалин. При тонзиліті призначаються антибіотики, але через фізіологічних особливостей будови мигдаликів лікування може затягнутися. Усередині мигдалин знаходяться численні порожнини (лакуни), в яких накопичується гній і слиз. Таким чином формуються нові вогнища інфекції.

Періодичне промивання мигдалин допомагає зберігати хронічний тонзиліт в стадії ремісії. Це єдина альтернатива хірургічного видалення мигдалин.

Також промивання призначається при ринітах, фарингітах, отитах та аденоідах. Промивання мигдалин в домашніх умовах не проводиться через складність процедури.

Вакуумне промивання мигдалин

Є два види промивання мигдалин - шприцом і апаратом. Шприц для промивання мигдалин є в кожній поліклініці. Це старий метод, який до цих пір широко використовується в державних і муніципальних лікарнях. Рідина із запалених мигдаликів відкачується за допомогою шприца, а поверхня гортані обробляється антисептичним розчином.

Промивання піднебінних мигдалин апаратом - це сучасна методика, яка дозволяє краще справлятися із захворюванням. Процедура проходить безболісно, ​​а тонзиліт надовго переходить в фазу ремісії. Справа в тому, що апарат не тільки ефективно відкачує рідину з лакун, але і дезинфікує область застосування ультразвуком. Також після використання апаратного промивання на мигдалинах не залишається рубців.

Переваги вакуумного промивання мигдалин

  • посилення кровопостачання;
  • можливість обробити мигдалини в стадії загострення;
  • глибоке очищення гланд;
  • усунення гнійних пробок;
  • широкий спектр застосування;
  • мала кількість протипоказань;
  • поліпшення обміну речовин;
  • використання апарату не заборонено для вагітних;
  • проводити процедуру промивання мигдалин дітям можна з 7-ми років.

Підготовка до промивання мигдалин і проведення процедури

Процедура промивання не вимагає спеціальної підготовки. Її можна проводити фактично відразу ж після призначення. Під час промивання пацієнт сидить в кріслі, трохи відкинувшись назад. На гортань наноситься лідокаїновий розчин, щоб запобігти больові відчуття.

Потім на запаленої мигдалині кріпиться спеціальна «чашечка». З неї відкачується повітря, і під впливом вакууму видавлюється вміст лакун мигдалин. При промиванні мигдалин апаратом відбувається глибоке очищення, яка неможлива при промиванні лакун за допомогою шприца.

Для закріплення ефекту необхідно повторити процедуру кілька разів (за призначенням лікаря).

Промивання мигдалин можна проводити дітям з 7 років.

Лікарі, які надають послугу
Рєзмак Мохаммед

Отоларинголог (для дітей та дорослих), Отоларинголог (для дорослих)

9
5
4

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок