Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Ендоскопія під час консульнації лікаря (ЛОР органів)

Код послуги 20.12.27
Ціна:
350 грн
У кошик Запис на прийом

Ендоскопія ЛОР-органів є сучасний точний метод діагностики. Він дає можливість комплексного обстеження. Це інформативний і мало травматичний спосіб оцінки стану слизових оболонок під різними кутами.

Така діагностика має на увазі використання ендоскопа. Прилад оснащений гнучкою тонкої трубкою (4 мм), на її кінці - мініатюрна оптична система і система освітлення. На другому кінці розташований окуляр, що дозволяє лікарю детально оглянути органи. Ендоскопія гортані та інших ЛОР-органів здійснюється шляхом введення трубки в носові ходи.

Кому показана ендоскопія

Ендоскопія гортані, порожнини носа та інших ЛОР-органів призначається отоларингологом в наступних випадках:

  • порушення носового дихання;
  • часті носові кровотечі;
  • рецидивні запальні захворювання носоглотки;
  • постійна закладеність носа;
  • нетипові виділення з носа, вуха;
  • постійні головні болі, не пов'язані з втомою та іншими факторами;
  • погіршення слуху;
  • погіршення нюхової функції;
  • хропіння, апное та ін.

Процедура проводиться при вже діагностованих хронічних тонзилітах, фарингітах, ринітах, фронтитах. Вона може бути рекомендована і при алергічних реакціях, що проявляються порушенням роботи верхніх дихальних шляхів. У деяких випадках лікар може визначити ступінь розростання тканин при аденоїдиті.

Протипоказання і обмеження

Абсолютних протипоказань до ендоскопії ЛОР-органів немає. Відмовитися від проведення процедури лікар може при алергії на анестетики у пацієнта, підвищеної чутливості слизових, високий ризик носової кровотечі, неврологічних порушеннях.

Якщо ймовірність носової кровотечі висока, важливо попередити про це фахівця. Він буде використовувати ендоскоп з найтоншою трубкою, застосовуваний в дитячій ЛОР-практиці.

Заходи підготовки

Підготовки до ендоскопії гортані не потрібно. Слід попередити лікаря про можливі алергічні захворювання, особливості згортання крові, прийнятих препаратах.

Як проводиться обстеження

Процедура проводиться сидячи, пацієнт повинен трохи закинути голову назад. Лікар обробляє слизові оболонки і прилад анестетиками, потім поступальною ходою акуратно вводить ендоскоп. При кожному русі фахівець отримує якісне зображення всіх ділянок слизових оболонок досліджуваних органів. За результатами обстеження лікар видасть докладний висновок і рекомендації. Вся процедура займає не більше 15-25 хвилин.

Особливості після проведення процедури

Ендоскопія ЛОР-органів є безпечну процедуру, але в рідкісних випадках обстеження може ускладнитися кровотечею, запамороченням, набряком слизових оболонок і ускладненням носового дихання. При появі таких симптомів необхідно повідомити про них лікаря, він дасть рекомендації по їх усуненню.

Важкі ускладнення і наслідки виключені, якщо ви звертаєтеся до кваліфікованого фахівця. Найважливішою умовою ефективності і безпеки діагностики також виступає якісне обладнання.

Лікарі, які надають послугу
Рєзмак Мохаммед

Отоларинголог (для дітей та дорослих), Отоларинголог (для дорослих)

9
5
4

Запис на прийом
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок