Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе с.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Масаж передміхурової залози

Код послуги 20.13.6
Ціна:
210 грн
У кошик Запис на прийом

Масаж передміхурової залози - це корисна урологічна маніпуляція, спрямована на підтримку чоловічого здоров'я. Вона сприяє відновленню кровопостачання органів малого тазу, нормалізації обмінних процесів, поліпшення регенерації тканин, підвищення ефективності медикаментозного лікування, відтоку накопичених токсинів і залишків гною, підвищенню імунної опірності організму, вирішення проблем з потенцією.

Показання до масажу передміхурової залози

Масаж передміхурової залози Основним показанням до лікувального масажу простати є діагностований простатит бактеріального або абактеріального походження. Також його призначають при:

  • хронічної хворобливості в області малого тазу;
  • застійних явищах в простаті;
  • спадкової схильності до простатиту;
  • еректильної дисфункції, викликаної патологіями передміхурової залози;
  • зниженні сексуальної активності чоловіка.

Ефективність масажу передміхурової залози при даних проблемах підтверджена численними клінічними дослідженнями. Наші пацієнти добре переносять маніпуляцію, оскільки вона триває 1-2 хвилини і максимально безболісна. Лікар завжди контролює силу тиску на передміхурову залозу в залежності від індивідуальних відчуттів чоловіка.

Підготовка до масажу передміхурової залози

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. При забитому кишківнику може знадобитися очисна клізма. Також перед масажем чоловікові необхідно випити 700-800 мл води, щоб сечовий міхур наповнився.

Протипоказання

У ряді випадків вплив на простату небажано. Маніпуляцію не проводять під час бактеріального простатиту в гострій формі і інших інфекцій органів сечостатевої системи, при каменях, абсцесах, злоякісних утвореннях в простаті, геморої, затримках сечовипускання.

Результати масажу передміхурової залози

При хронічному простатиті лікар призначить курс масажів передміхурової залози. Як правило, він включає від 10 до 15 процедур, що проводяться з інтервалом в 2-3 дня. Після завершення курсу робиться перерву. Він триває 2-3 тижні. Після чого масажі поновлюються.

Лікувальний масаж - це ефективна профілактика розвитку різних захворювань передміхурової залози (у т.ч. і онкологічних). Він сприяє відтоку секрету простати, зменшує запалення, покращує тонус м'язів. Масаж допомагає позбутися від дискомфорту і болю в промежині, а також підвищує сексуальну активність і потенцію. Зазвичай він поєднується з медикаментозною терапією, роблячи її більш ефективною.

Лікарі, які надають послугу
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок