Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Лікувальний масаж Київ

Лікувальний масаж є однією з послуг центру «Медіан», що користується попитом у клієнтів. Наші спеціалісти мають профільну освіту і значний досвід у використанні різних масажних технік.

Ми пропонуємо вам виключно якісні послуги з лікувального масажу у Києві від найкращих спеціалістів.

Послуги масажу: особливості методик і процедур

Масаж є одним з найбільш ефективних способів зменшення болю у м’язах та суглобах, прискорення процесів відновлення після різних захворювань та операцій або травматичних пошкоджень. Використовуючи особливі техніки, можна також зміцнити деякі системи організму людини, покращити обмінні процеси та регенерацію.

Головною перевагою є поступове зміцнення корсету м’язів, що дозволяє стабілізувати хребет, виключити деформації та поступово відновити функції.

За необхідності, наші фахівці виконають масаж на дому. Особливої уваги також заслуговує професійний дитячий масаж, що допомагає запобігти багатьом захворюванням і відхиленням у процесі розвитку дитини.

Жінки часто проходять курси антицелюлітного масажу, щоб зберегти молодість та прекрасну фігуру.

Послуги масажу в медичному центрі Медіан

Показання для проведення масажу

Використання різних методик сприятливо впливає на весь організм людини. Такі процедури проводяться за необхідності профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату, порушень обмінних процесів, серцево-судинної системи. Масаж на дому у Києві стане однією з ефективних процедур для людей, що мають хребетні патології. Проведення процедури можливо навіть при забороні фізичних навантажень та пересування.

Серед показань для проведення виділяють:

Спеціалісти нашої клініки можуть проводити масаж вдома, що зручно для людей, які мають обмеження у часі.

Види лікувального масажу

В клініці «Медіан» пропонуються різні види масажу. Щоб обрати той, який підходить саме вам, проконсультуйтеся з лікарем:

Окремо варто виділити антицелюлітний масаж у Києві, що відноситься до косметичних процедур.

Ціна масажу на дому залежить від декількох факторів: часу процедури, її виду та інших особливостей.

Замовляйте масаж на нашому сайті або у телефонному режимі! Наші оздоровчі програми допоможуть вам запобігти або позбутися багатьох проблем зі здоров’ям.