Цитологія та мікрофлора людини, ціна аналізу в Києві | Медіан Цитологія та мікрофлора людини, ціна аналізу в Києві | Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Цитологія та мікрофлора

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Цитологічна діагностика інфекційних захворювань

Кожна жінка має дбати про своє здоров'я. Цьому сприяють регулярні відвідини гінеколога. Репродуктивна система у жінок досить тендітна, тому бажано виявити до неї особливу турботу та увагу. Будь-яке порушення у цій сфері здатне викликати функціональні збої в організмі, що призводить до погіршення якості життя.

Діагностика інфекційних захворювань: погляд цитопатолога

, потрібно пройти дослідження здати мазок на мікрофлору. Цитологічна діагностика захворювань така ж важлива, як і цитодіагностика злоякісних новоутворень, тому що виявлення патогенів у взятих зразках має вирішальне значення для швидкого та належного лікування пацієнтів.

У порівнянні з гістологічним діагнозом, цитологія краще виявляє мікроби. Реакцію організму на інфекційного агента можна оцінити на кшталт фонових запальних клітин. Слід розпізнати зразки запальних клітинних реакцій проти позаклітинних та внутрішньоклітинних патогенів. Для цього зробіть аналіз на цитологію, ціна (Київ) варіюватиметься залежно від методу збору матеріалу.

Здати аналіз на цитологію в «Медіані»

Для аналізу на цитологію потрібно здати мазок. Це безпечна та безболісна процедура. Під час вагітності усі жінки тричі повинні пройти цю процедуру. Фахівець клініки «Медіан», взявши аналіз мазка на мікрофлору, може одразу оцінити зразок та адекватно підготувати його для оптимального діагностичного обстеження.

Основними аналізами у гінекології є:

За результатами аналізів лікар зможе оцінити морфологічну складову клітин, визначити походження пухлинної освіти, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби. Щоб здати аналіз на цитологіюв нашому центрі, потрібно попередньо зателефонувати, вказаному на сайті.

Переваги медичного центру

Наші фахівці готові на високому рівні надати повний спектр послуг.

  1. Комплексний підхід у вирішенні проблем. Сучасне обладнання дозволяє проводити повний перелік лабораторних досліджень.
  2. Комфорт та якість обслуговування. Дослідження проводяться за попереднім записом у зручний для вас час. Тому не потрібно нудитися в черзі в очікуванні прийому.
  3. Доступність. Пропонуємо багато видів лабораторних аналізів.

Фахівці нашого центру прагнуть використати сучасні методи діагностики та лікування за доступними цінами на послуги професіоналів.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?