Напруженість імунітету людини, ціна аналізів в Києві | Медіан Напруженість імунітету людини, ціна аналізів в Києві | Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Напруженість імунітету

Послуги Аналізи

Нічого не знайдено

Як виникає напружений імунітет

Люди щодня піддаються впливу мільйонів потенційних патогенів при контакті, прийомі їжі та вдиханні. Наша здатність уникати зараження частково залежить від адаптивної імунної системи, яка запам'ятовує попередні зустрічі з конкретними збудниками та знищує їх, коли вони атакують знову. За наявності інфекції можуть постраждати внутрішні органи. Важливо своєчасно зробити аналіз на напруженість імунітету.

Однак адаптивні імунні відповіді повільно розвиваються при першому контакті з новим патогеном, оскільки певні клони клітин мають активуватися та розростатися, тому може пройти близько тижня, перш ніж відповіді імунітету стануть ефективними.

Навпаки, одна бактерія з часом подвоєння в годину може зробити майже 20 мільйонів нащадків, тобто повноцінну інфекцію, за один день. Тому в перші критичні години і дні контакту з новим патогеном ми покладаємося на нашу вроджену імунну систему, щоб захистити організм від інфекції. Але залежно від хвороби, може виявитися напруженість імунітету.

Аналіз на напруженість імунітету

Напруженість імунітету - це специфічна несприйнятливість організму до збудників інфекції, при цьому різні захворювання мають різну відповідь імунітету. Фахівці оцінюють стан імунологічних реакцій, коли в крові містяться специфічні захисні антитіла. Для цього необхідно робити аналіз крові на напруженість імунітету.

Крім різних імунних відповідей захворювання, спостерігається відмінність пам'яті до патогену. Тому й способи виявлення антитіл різні:

При цьому на різних етапах захворювання можуть виникнути захисні імуноглобуліни – специфічний білок. І лише фахівець може правильно підібрати лікування.

Здати аналізи у медичному центрі «Медіан»

Лікарі медичного центру пояснюють, що дані про напруженість імунітету дозволяють:

Для цього потрібно здати аналіз на напруженість імунітету. Це допоможуть зробити спеціалісти нашого медичного центру «Медіан». Щоб організм впорався із захворюванням, потрібно звернутися за допомогою до лікаря. Вартість послуг наведена на сайті. Наш медичний центр має нове обладнання, завдяки якому ми надаємо точні результати діагностики та аналізів.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?