Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Відкрито денний стаціонар, філіал по вул. Ярославська 55

Рубрика: Новини клініки | 25 вересня 2018 | Автор: median

Відкрито денний стаціонар, філіал по вул. Ярославська 55

Денний стаціонар медичного центру "MEDIAN" надає своїм пацієнтам можливість пройти діагностичне обстеження і повний курс лікування. Послуги нашого денного стаціонару здійснюються під контролем висококваліфікованого персоналу.

Лікування в денному стаціонарі доцільно проводити в тих випадках, коли існує об'єктивна необхідність суміщення методів повноцінної терапії, а цілодобового спостереження медперсоналу не вимагається.

Маніпуляції, що проводяться в денному стаціонарі МЦ "MEDIAN":

підшкірні, внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції; внутрішньовенні вливання; А також такі процедури як : електрофорез, магнітотерапія, інгаляції, тубус- кварц, ультразвукова терапія, масаж.

Слід зазначити, що умови перебування в нашому денному стаціонарі організовані так, щоб максимально враховувалися зручність і комфорт хворого.

Величезний "плюс" нашого стаціонару складається головним чином у тому, що пацієнт після проведеного денного курсу лікування і процедур, решту часу проводить у звичній обстановці - вдома. При цьому необхідно дотримуватися рекомендованого режиму дня, дієти, приймати медикаменти і т.п. Таким чином, мінімалізується стрес, зберігаються звичні соціальні комунікації. Пацієнт успішно поєднує лікування з роботою або навчальним процесом.

Переваги денного стаціонару очевидні​ :

пацієнт убезпечений від складнощів лікарняних умов; підтримується гарний емоційний стан пацієнта; є можливість для здійснення протирецидивних курсів терапії диспансерним хворим, не чекаючи загострень захворювання; проведення терапевтичного курсу для хворих, які в силу соціальних чи психологічних причин не можуть госпіталізуватися в звичайний стаціонар (цілодобовий); економічна доцільність: вартість лікування у денному стаціонарі нижче, ніж в цілодобовому.

Відзначимо, що оформлення в наш денний стаціонар проходить оперативно, без черг привітним і тактовним персоналом.

Після закінчення лікування пацієнт отримує виписку з історії хвороби, а також рекомендації щодо дієти, режиму праці та відпочинку, подальшого лікування та спостереження.

На базі денного стаціонару медичного центру "MEDIAN" можна пройти лікування пацієнтам із захворюваннями серця і судин, порушеннями мозкового кровообігу та неврологічними захворюваннями, хворобами печінки і підшлункової залози, а також нирок.

Вартість перебування в денному стаціонарі​ :

● Перебування в палаті денного стаціонару (7:00-13:30 або 14:00-20:30)- 300 грн

● Перебування в палаті денного стаціонару (7:30- 20:30 )- 650 грн.

● Перебування в палаті денного стаціонару підвищеного комфорту (7:00-13:30 або 14:00-20:30)- 400 грн.

● Перебування в палаті денного стаціонару підвищеного комфорту (7:30-20:30)- 750 грн. Також перед лікуванням можна придбати пакет лабораторних досліджень “Денний стаціонар” (розгорнутий аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза, ЕКГ, АЛТ, АСТ, білірубін, панкреатична амілаза, лужна фосфатаза, креатинін) з 20% знижкою всього лише за 464грн.

Будь-які дообстеження (консультації, лабораторні та інструментальні дослідження) під час лікування в денному стаціонарі надаються з 20% знижкою. Результати лабораторних досліджень видаються в режимі cito без додаткової оплати.


Вас може зацікавити: каталог послуг

Лимон F208

Категорія: Харчові алергени igE

Ціна: 130 грн

Хірургічна обробка рани 1 категорія

Категорія: Послуги акушер-гінеколога

Ціна: 200 грн

ПЛР. Фемофлор Скрин., Real-Time

Категорія: Кандидоз, трихомоніаз, гонорея, сифіліс, біоценози

Ціна: 630 грн


Коментарі
Залишити коментар

Ваш коментар буде першим.

Маєш цікаву тему для публікації?

Залиш її нам і можливо наступна стаття буде саме про неї