Читати в блозі клініки MEDIAN" /> Читати в блозі клініки MEDIAN" />

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Педіатр, генетик в медичному центрі "MEDIAN"

Рубрика: Новини клініки | 26 вересня 2019 | Автор: median

Педіатр генетик в медичному центрі "MEDIAN"

Гриневич Інна Володимирівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб з дитячими інфекціями. Закінчила ЗДМУ у 1995 році. Лікар-педіатр, генетик медичний.

Надає медико-генетичну допомогу населенню, яка включає заходи до своєчасного виявлення осіб з вродженою та спадковою патологією. Особам, що укладають шлюб відповідно до чинного законодавства забезпечується право на медико-генетичну консультацію відносно ризику виникнення у нащадків вродженної та спадкової патології. Лікар-генетик проводить клініко-генеалогічне обстеження із аналізом медичної інформації щодо стану здоров’я, аналізом родоводу, оцінкою впливу генетичних та тератогенних факторів на можливість виникнення хвороби у дитини. Призначить преконцепційну профілактику для профілактики виникнення вродженої та спадкової патології майбутнім батькам.

Вагітним групи високого генетичного ризику призначить селективний генетичний скринінг із розрахунком індивідуального генетичного ризику народження хворої дитини.

Сім’ям з репродуктивними втратами та безпліддям для визначення причин проводиться аналіз родоводу, призначаються цитогенетичні, молекулярно-генетичні, імунологічні та загальні клінічні дослідження.

Якщо в сім’ї є хворі з мультифакторіальними хворобами (цукровий діабет, виразкова хвороба, ішемічна хвороба, онкологічні захворювання, туберкульоз, психічні або нервові хбороби, ізольовані вроджені вади розвитку тощо) лікар-генетик розрахує генетичний ризик виникнення патології у родині пацієнта і допоможе знизити його.

Як лікар-педіатр надасть допомогу дітям від народження до 18 років; проведе спостереження за здоровою новонародженою дитиною, дасть інформацію щодо вигодовування, вакцинації. Проведе диспансерний нагляд, видасть довідки у дитячий садочок, школу, спортивні секції.


Вас може зацікавити: каталог послуг


Коментарі
Залишити коментар

Ваш коментар буде першим.

Маєш цікаву тему для публікації?

Залиш її нам і можливо наступна стаття буде саме про неї