Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Антитіла до токсокарів IgG (Toxocara canis)

Код послуги 2118
Ціна:
180 грн
У кошик Запис на прийом

Токсокароз

хвороба, що викликається паразитичними черв'яками (глистами) - токсокарами. Збудники - великі роздільностатеві черв'яки, які локалізуються в шлунку і тонкому кишечнику тварин (собак). Основними джерелами інвазії для людини є собаки (цуценята). Зараження можливе при блищькому контакті з «заразним» тваринам, шерсть якого забруднена інвазивними яйцями, або при попаданні до роту землі, в якій були яйця токсокар. Особливо схильні до зараження діти під час ігор в піску або з собакою хворіють частіше діти від 1 року до 6 років. Дорослі ж заражаються найчастіше при повсякденному контакті із заразними тваринами або в процесі роботи (ветеренар, працівник комунальної служби), такж є можливість заразитися при прийманні в їжу сирого або погано обробленого термічно м'яса. Найчастіше підлягають ураженню серце, легені, печінку, скелетні м'язи, головний мозок і очі, Важкість захворювання визначається кількістью паразитів, глибини проникненя їх в організм та особливостіімунної систему людини. В органах та тканинах, куди проникли личинки формується паразитна гранульома. Наявність в крові антитіл класу G свідчить про зараження організму токсокарами.

Клінічні прояви залежать від інтенсивності інвазії, розподілу личинок в органах і тканинах, характером імунної відповіді. Токсакороз проявляється раптово, у вигялді легкого знедужання. Підвищується температура, можливий озноб. Також іноді проявляються шкіряні висипання схожі на кропивницю.При потраплянні личинки до головного мозку можливі: постіні головні болі, судоми, параліч. У підлітків хвороба проявляється слабкістю та порушенням сну.

В загальному аналізі крові знаходять лейкоцитів більше за 100 х109/л. У тяжких випадках показником захворювання є ураження серця, центральної неврової системи, м'язів, щитовидної залози.

В якості методу первинної діагностики токсокарозу проводиться визначення IgG до Toxoсara canis.

Ознаки для проведення аналізу:

1. Первинний аналіз токсокарозу.

2. Обслідування пацієнтів з гіпереозінофільний синдромом.

3. Хронічна кропив'янка.

4. Запалення зорового нерва.

Підготовка до аналізу:

Для отримання якісного результату аналізу, важливо пам`ятати, що кров потрібно сдавати на голодний шлунок, до 11 години (перед взяттям крові повинно пройти 8 годин після останнього прийому їжі, воду можна споживати як за звичай).

За декілька годин до здачі крові потрібно відмовитись від паління, вживання соку, кави, чаю. Можна пити негазовану воду. Вранці перед здачею потрібно відмовитись від фізичного навантаження. Виключити прийом ліків як що це можливо, в противному випадку попередити лабараторію.

Метод дослідження:

імуноферментний аналіз

Матеріал для дослідження:

венозна кров

Будь який з результатів тесту повинен бути співставлений з клінічним діагностуванням й іншими лабараторними тестами.

Негативний результат не дає припустити відсутність захворювання, через низький рівень антитіл на початкових стадіях захворювання, тест може бути як негативний так і підозрілим. Якщо при співставленні з клінічними результатами є підозра, то аналіз потрібно повторити через 2-4 тижні.

У певної кількості здорових людей є антитіла до токсокароз і вони отримують позитивний результат на тест, хоча це є всього навсього наявність антитіл через перекрестні реакції з іншими нематодами.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
 
Шановні відвідувачі, впродовж дня можливі проблеми зі зв‘язком. Ви завжди можете написати нам на Viber (380932078000) або Messenger. Вибачте за тимчасові незручності.