Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Бакпосів кала на дезгрупу

Код послуги 2303
Ціна:
250 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

Аналіз калу на дезгруппу є лабораторне дослідження, в ході якого проводиться вивчення вмісту стільця на наявність патогенної мікрофлори. Дослідження дозволяє виявити у людини ешеріхиоз (кишкову паличку), черевний тиф, сальмонельоз та дизентерію, небезпечні для людини, інфекційних захворювань.

Дослідження дезгруппу калу проводиться методом бактеріального посіву кишкової мікрофлори пацієнта. Для цього невелику кількість біоматеріалу поміщають в підготовлену живильне середовище і чекають, поки мікроорганізми не почнуть активно розмножуватися. Потім матеріал вивчається за допомогою мікроскопа.

Показники до здачі аналізу:

Посів калу на дезгруппу призначається при підозрі на наявність кишкової інфекції, а також, якщо в близькому оточенні пацієнта були зафіксовані випадки захворювання. Крім цього, дослідження може призначатися дітям грудного віку при проблемах з травленням.

Запідозрити наявність патогенної мікрофлори можна за такими симптомами:

  • нездужання;
  • біль в животі;
  • здуття;
  • підвищення температури тіла;
  • ломота в тілі;
  • втрата апетиту;
  • розлад шлунку;
  • нудота;
  • блювота.

Крім цього, часто спостерігається зміна стільця - він стає частим і рідким. У деяких випадках в стільці можна виявити осад у вигляді пластівців, слиз, кров'яні або гнійні прожилки.

Практично всі кишкові інфекції супроводжуються схожими симптомами. Бак посів дозволяє виявити наявність інфекції і визначити її різновид. За результатами дослідження лікар ставить пацієнту діагноз і підбирає тактику лікування захворювання.

Зміст показників:

Референтні значення:

Підготовка до обстеження:

Спеціальної підготовки для дослідження не існує, рекомендовано відмовитися від використання клізм і ректальних свічок за погодженням з лікарем.

Якщо пацієнт напередодні проходив рентгенологічне дослідження з контрастною речовиною, бажано відкласти здачу аналізу на кілька днів. Це необхідно через тривале виведення рентгеноконтрастуючої речовини з організму.

Головне при здачі аналізу - дотримуватися стерильність. Попадання в матеріал сторонніх мікроорганізмів здатне істотно спотворити результати дослідження.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок