Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Оформлення Міжнародного свідоцтва про вакцинацію/профілактику для задекларованих осіб

Код послуги 21238
Лікарі, які надають послугу

Міжнародне свідоцтво про вакцинаціюнеобхідне безпроблемних закордонних поїздок. Дедалі більше країн потребує цей документ на в'їзді до країни. Відсутність міжнародногоковід-сертифікату, він паспорт вакцинації означає обов'язкове ПЛР-тестування і 10-денну самоізоляцію при в'їзді в країну.Що, своєю чергою, означає марну втрату часу, якщо ви їдете у справах, і суттєве скорочення часу на відпочинок, якщо ви вирушили у відпустку.

Що таке паспорт вакцинації

Це документ, що підтверджує факт отримання двох щеплень від ковід.У документі вказується така інформація:

Паперова версія ковід-сертифіката обов'язково підтверджується кількома печатками:

Зверніть увагу, що у Міжнародному свідоцтві про вакцинацію може бути 3 або 4 печатки. Паперовий ковід-сертифікат є дійсним в обох випадках. Також зверніть увагу, що не всі країни однаково визнають усі вакцини, тому уникнути тестування та самоізоляції можна лише в тому випадку, якщо ви прищепилися однією з тих вакцин, що визнані в країні, куди ви маєте намір їхати. Тому перед поїздкою обов'язково уточнюйте актуальні умови в'їзду в країну, що вас цікавить, на сайті Міністерства закордонних справ.

Як отримати «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію»

Це документ суворої звітності, якийоформлює сімейний лікар.Таким чином, клієнти медичного центру «Медіан» можуть отримати міжнароднийпаспорт вакцинації, якщо вони попередньо уклали договір та підписали декларацію із сімейним лікарем, який веде прийом у нашій клініці.

Інформацію про отримані щеплення сімейний лікар отримує з системи HELSI, куди дані про щеплення заносяться відразу після того, як ви її отримали.Ця інформація є підставою як для видачі паперового зразкаМіжнародного свідоцтва про вакцинацію, так і для створення електронної версії міжнародногоковід-сертифікатув системі «Дія».

Скільки часу займає оформлення «Міжнародного свідоцтва про вакцинацію» у клініці «Медіан»

Оформлення паперового сертифіката займає 2-3 робочі дні, тому наполегливо рекомендуємо подбати про отримання документа завчасно, щоб встигнути отримати свідоцтводо початку поїздки за кордон.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок