Аналізи в Києві ─ здати в Києві | Лабораторні аналізи в клініці Медиан Розгорнутий аналіз крові в Києві | МЕДІАН

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Розгорнутий аналіз крові (загальний аналіз крові, ШОЕ, лейкоцитарна формула)

Код послуги 1105
Ціна:
179 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

Кількісне та якісне дослідження елементів та властивостей крові. Загальноклінічне дослідження крові, є одним з найважливіших діагностичних методів, відображає реакцію кровотворних органів на вплив на організм різноманітних фізіологічних і патологічних факторів.

Гемоглобін (Нb) - основний компонент еритроцитів, являє собою складний білок, що складається з гема і білка глобіну. Головна функція гемоглобіну полягає в переносі кисню від легенів до тканин, а також у виведенні вуглекислого газу з організму і регуляціі кислотно-основного стану (КОС).

Гематокрит (Ht) - об'ємна фракція еритроцитів в цільній крові (співвідношення об'єму еритроцитів і плазми), яка залежить від кількості і обсягу еритроцитів.

Ширина розподілу еритроцитів за об'ємом RDW – характеризує гетерогенність еритроцитів і діапазон між малими і великими.

Еритроцити (RBC) - без'ядерні формені елементи крові, що містять гемоглобін.

MCV - середній корпускулярний об'єм - середня величина об'єм еритроцитів.

Середній вміст гемоглобіну в еритроциті.

МСH - cередній вміст гемоглобіну в одному еритроцит - показник ступеня насичення еритроцита гемоглобіном.

MCHC- cередня концентрація гемоглобіну в еритроциті - показник насиченості їх гемоглобіном.

Тромбоцити PLT - без'ядерні клітини діаметром 2-4 мкм, які є частинами цитоплазми мегакаріоцитів кісткового мозку.

Тромбокрит (PCT) - частка того об'єм цільної крові, який займають тромбоцити.

Лейкоцити (WBC) в циркулюючої крові - важливий діагностичний показник.

Лейкоцити - клітини крові, які утворюються в кістковому мозку і лімфатичних вузлах. Основна функція лейкоцитів - захист організму від чужорідних агентів.

Швидкість осідання еритроцитів, (ШОЕ) –швидкість розділення крові на плазму і еритроцити.

Лейкоцитарна формула - процентне співвідношення різних видів лейкоцитів в мазку крові

Нейтрофіли - один з видів лейкоцитів із гранулами всередині цитоплазми. Нейтрофіли беруть участь у захисних реакціях організму людини.

Еозинофіли - клітини, що фагоцитують комплекси антиген-антитіло, представлені головним чином імуноглобуліном Е, що беруть участь в алергічних реакціях.

Базофіли - клітини крові синього забарвлення, що належать до гранулоцитів та беруть участь в реакціях гіперчутливості негайного типу.

Лімфоцити – головні клітинні елементами імунної системи. Головна функція лімфоцитів полягає в розпізнаванні чужорідного антигену і участі в адекватній імунологічній відповіді організму.

Моноцити утворюються в кістковому мозку з монобластів, відносяться до макрофагоцитарної системи. Система мононуклеарних фагоцитів є центральною, об'єднує різні типи клітин, що беруть участь в захисних реакціях організму

При яких захворюваннях здають?

Розгорнутий аналіз крові є основою діагностики багатьох відомих захворювань. Він дозволяє оцінити функціональний стан організму, визначити природу патологічного процесу (запальний, інфекційно-алергічний, онкологічний). За зміною його показників може бути встановлений остаточний діагноз і призначене відповідне лікування.

Зміни лейкоцитарної формули супроводжують багато захворювань і нерідко є неспецифічними. Проте діагностичне значення цього дослідження велике, так як воно дає уявлення про тяжкість стану пацієнта, ефективності лікування. При гемобластозах дослідження лейкоцитарної формули нерідко дозволяє встановити клінічний діагноз.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

Спеціальна підготовка не потрібна, аналіз здається натщесерце бажано в ранкові години. Можливо зробити аналіз як з капілярної, так і з венозної крові.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?