Аналізи в Києві ─ здати в Києві | Лабораторні аналізи в клініці Медиан Білок у сечі (добова сеча) - MEDIAN

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Білок у сечі (добова сеча)

Код послуги 1115
Ціна:
50 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

Білок у сечі – це показник добової втрати білка з сечею (протеїнурії).

Вміст білка в окремих порціях сечі, зібраної протягом доби, може коливатися в значних межах. Вдень у хворого виділяється з сечею більше білка, ніж вночі. Визначення вмісту білка в добовій кількості сечі дає більш правильне уявлення про захворювання і має бути обов'язковим при обстеженні хворих з будь-якою патологією нирок. Знаючи вміст білка в сечі, лікар має правильне уявлення про втрати білка хворим і може цілеспрямовано коригувати ці втрати. За рівнем втрат білка з сечею можна судити про активність патологічного процесу в нирках і оцінювати ефективність проведеного лікування.

Невелика кількість білка в сечі (фізіологічна протеїнурія) може бути і в здорової людини, але виділення білку за добу повинно не перевищувати 0,250 г/добу при фізичному навантаженні.

При яких захворюваннях здається?

Збільшення втрати білка з сечею – частий неспецифічний симптом патології нирок. Даний аналіз використовують для діагностики та моніторингу захворювань нирок, цукрового дівбету, дитячих інфекційних хвороб, системних захворювань сполучної тканини та інтоксикацій.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

Перед здачею сечі витримується звичайний водний і харчовий режим.

За добу до дослідження та в день дослідження необхідно виключити з раціону пофарбовані продукти (буряк, морква, цитрусові, кавуни, виноград, червоне вино і т. Д.), інтенсивні фізичні навантаження, міцний чай, кава, прийом полівітамінів, алкоголь.

Не рекомендується здавати дослідження на тлі прийому діуретиків (сечогінних) препаратів (лазикс, фуросемід, манітол і т. д.), якщо інше не вказано лікарем. Для здачі аналізу необхідно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів. Для аналізу збирається вся сеча за добу (24 години), окрім першого ранкового сечовипускання. після закінчення збору всю сечу перемішують, вимірють об’єм і відбирають 50-100 мл для дослідження.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?