Аналізи в Києві ─ здати в Києві | Лабораторні аналізи в клініці Медиан Копрограма - MEDIAN

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Копрограма

Код послуги 1129
Ціна:
132 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

Копрограма включає фізико-хімічні показники та дані мікроскопічних досліджень кала. В які входять:

Кількість. Менше норми - при запорах, більше норми - при порушенні поступленні жовчі, недостатньому перетравлюванні в тонкій кишці (бродильна і гнильна діспепсія, запальні процеси), при коліті з проносом, коліті з виразками, ускорення евакуації з тонкої і товстої кишок. До 1 кг і більше - при недостатності підшлункової залози.

Консистенція. Щільний, оформлений, крім випадків норми, буває при недостатності шлункового травлення; мазевідний - характерний при порушенні секреції підшлункової залози і відсутності надходження жовчі; рідкий - при недостатньому перетравлені в тонкій кишці (гнильна диспепсія або прискорена евакуація) і товстій кишці (коліт з виразкою або підвищена секреторна функція); кашкоподібний - при бродильній диспепсії, коліті з проносом і прискореної евакуацією з товстої кишки; пінистий - при бродильній диспепсії; овечий - при коліті із запором.

Колір. Чорний, або баріться, - при шлунково-кишкових кровотечах; темно-коричневий - при недостатності шлункового травлення, гнильної диспепсії, ко¬літе з запором, коліті з виразкою, підвищеною секреторною функції товстої кишки, запорах; світло-коричневий - при прискореної евакуації з товстої кишки; червонуватий - при коліті з виразками; жовтий - при недостатності перетравлення в тонкій кишці і бродильної диспепсії; світло-жовтий - при недостатності підшлункової залози; сірувато-білий - при ненадходження жовчі в кишечник.

Запах. Гнильний - при недостатності шлункового травлення, гнильної диспепсії, коліті із запором, рухових розладах кишечника; смердючий - при порушенні секреції підшлункової залози, відсутності надходження жовчі, підвищеної секреторної функції товстої кишки; слабкий - при недостатності перетравлення в товстій кишці, запорах, прискоренній евакуації з тонкої кишки; нерізкий - при коліті з виразкою, кислий - при бродильній диспепсії; масляної кислоти - при прискореній евакуації з товстої кишки.

Реакція. Слабкоосновна - при недостатності перетравлення в тонкій кишці; основна - при недостатності шлункового перетравлення, порушення секреції підшлункової залози, коліті із запорами, коліті з виразками, підвищеною секреторною функцією товстої кишки, запорах; різкоосновна - при гнильній диспепсії; різкокисла - при бродильної диспепсії.

Нейтральний жир. Виявляють в основному при недостатності секреторної функції підшлункової залози, а не інших відділів шлунково-кишкового тракту.

Жирні кислоти. Виявляють при відсутності надходження жовчі, недостатності перетравлення в тонкій кишці, прискореної евакуації з тонкої кишки, бродильной диспепсії, при недостатній секреції підшлункової залози і прискореної евакуації з товстої кишки.

Мила. Присутні в калі в надмірній кількості при всіх станах, перерахованих вище для жирних кислот, але з тенденцією до запорів.

При яких захворюваннях здається?

При захворюваннях ШКТ, глистні інвазії, інфекційні захворювання.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

Спеціальна підготовка не потрібна. Не береться матеріал для дослідження зібраний після введення свічок, клізми та препаратів що забарвлюють кал.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?