Аналізи в Києві ─ здати в Києві | Лабораторні аналізи в клініці Медиан Аналіз кала на яйця глистів (методом збагачення) - MEDIAN

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Аналіз кала на яйця гільмінтів та цистий лямблій (методом збагачення)

Код послуги 1135
Ціна:
88 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

У нормі яйця глистів в калі бути н повинно.

При наявності яєць гельмінтів по їх морфологічним особливостям може бути встановлена інвазія і вид гельмінтів.

Паразитуючі у людини черви належать до одного з двох підтипів - круглих (нематод) і плоских (плятод). Останні в свою чергу діляться на цестод і трематод.

Дія гельмінтів на організм людини різноманітна. Вони можуть викликати токсичні і токсико-алергічні явища (аскариди, трихінели), надавати механічний вплив, травмуючи стінку кишечника; паразити (наприклад, анкілостоми) можуть викликати кровотечі, що призводять до анемії, а також сприяти проникненню патогенних мікробів з вмісту кишечника в кров; вони можуть закривати просвіт як кишки, так і вивідних протоків печінки і підшлункової залози (аскариди). Нарешті, всі гельмінти використовують поживні речовини з кишечника хазяїна, що може призвести до порушення обміну речовин і авітамінозу (авітаміноз В при інвазії широким лентецом).

Метод збагачення призначений для концентрування яєць і личинок гельмінтів, цист та ооцист найпростіших. Це здійснюється за допомогою седиментационного ефір-формалинового методу. Парасеп спрямований на виявлення паразитів, що мешкають в нижніх відділах шлунково-кишкового тракту, на різних стадіях їх розвитку.

При яких захворюваннях здається?

Глистні інвазії: аскаридоз, ентеробіоз, стронгілоїдоз, трихоцефальоз, анкілостомоз цестодоз, трихінельоз, теніоз, дифілоботріоз, ехінококоз, альвеококоз, опісторхоз, фасціольоз.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

За день до дослідження не проводити очисні клізми, колоноскопію, не вживати продукти та препарати що забарвлюють кал.

За тиждень до здачі аналізів необхідно припинити приймати будь-які антипаразитні препарати.

Проби калу потрібно взяти з 5-ти різних місць, в кількості 3-5 мл., простежити, щоб в аналіз не потрапила сеча і вода.

Бажано доставити в лабораторію свіжозібраний матеріал.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?