MEDIAN

м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Лабораторні послуги

Зішкріб на ентеробіоз

Категорія:

Що це?

Дослідження зішкрібу з періанальних складок на ентеробіоз - цілеспрямоване дослідження на виявлення яєць гостриків (Enterobius vermicularis).

У зв'язку з тим що зрілі самки гостриків відкладають яйця не в калі, а виповзають в складки навколо заднього проходу, яйця гостриків в калі знаходять рідко, тому їх легше виявити за допомогою зішкрібу зі складок навколо заднього проходу або в ректальному слизі.

У кишечнику людини можуть паразитувати десятки і сотні осіб. У патогенезі має значення механічне ушкодження слизової оболонки кишок, розвиток у ній крововиливів, некрозів і запальних змін (гострики - факультативні гематофаги). Гельмінти спроможні заповзати в жіночі статеві органи, викликаючи в них ушкодження слизових оболонок і провокуючи розвиток вульвітів, вагінітів, ендометритів і т.д. У патогенезі істотну роль відіграє алергізація організму.

У верхньому відділі тонкої кишки личинки залишають яйцеві оболонки, у її дистальных сегментах і в товстій кишці через 12-14 днів досягають статевої зрілості.

При яких захворюваннях здається? 

Ентеробіоз, вульвіт, вагініт ендометрит, викликані паразитами.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

Перед забором аналізу не можна проводити інтимну гігієну і спорожнятись. Забір можна зробити в домашніх умовах за допомогою ватної палички, фізрозчину і пробірки.

1.3.5
Ціна: 66 грн
Записатись на прийом

Час виконання

Дуплексне сканування судин голови та шиї+функціональні проби

Категорія: Терапія і неврологія

Ціна: 550 грн

Проба Реберга (швидкість клубочкової фільтрації)

Категорія: Дослідження сечі

Ціна: 110 грн

Демодекс

Категорія: Паразитарні (гельмінти та найпростіші)

Ціна: 66 грн

 
ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! На період карантину для Вас доступні наступні послуги: виїзд медсестри додому, виїзд лікаря додому, онлайн консультація лікаря! Звертаємо увагу, прийом пацієнтів в медичних центрах тільки за попереднім записом. Також звертаємо увагу на зміну графіку роботи медичного центру та всіх філіалів.