Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Прогестерон ПРГ

Код послуги 1431
Ціна:
160 грн
У кошик Запис на прийом

Що це?

Прогестерон - жіночий стероїдний гормон жовтого тіла яєчника і плаценти - сприяє проліферації слизової оболонки матки, полегшує імплантацію плідного яйця, необхідний для всіх стадій вагітності. Прогестерон утворюється в яєчниках, і в невеликій кількості в корі наднирників під впливом лютеотропного гормону. Метаболізується більшою частиною в печінці. Під час вагітності синтез прогестерона стимулюється хоріонічним гонадотропіном. В І триместрі вагітності утворення прогестерону відбувається в організмі матері; з ІІ триместра перші етапи синтезу відбувається в організмі матері, подальші етапи здійснюються плацентой. Прогестерон готує ендометрій матки до імплантації заплідненої яйцеклітини, а потім сприяє збереженню вагітності: пригнічує активність гладких м’язів матки, підтримує в центральній нервовій системі домінантну вагітність; стимулює розвиток кінцевих секреторних відділів молочних залоз і ріст матки, синтез стероїдних гормонів; надає імунодепресивну дію, пригнічуючи реакцію відторгнення плідного яйця.

Концентрацію прогестерона в крові вимірюють з метою підтвердження або виключення овуляції під час менструального циклу.

Головним органом-мішенню прогестерону є матка. Прогестерон несе на собі важливу контрольну функцію в системі гонадотро-піни - гонадного стероїди і викликає стимуляцію теплового центру. Це викликає підвищення температури тіла на 0,5 ° С в лютеїнову фазу менструального циклу після овуляції.

При яких захворюваннях здається?

Основні захворювання і стани, при яких змінюється прогестерон в сироватці крові:

Вагітність, пухлини надниркової залози і яєчок, лікарські препарати - прогестерон, аналоги, ліпідокітинна пухлина яєчника, текалютеінова кіста, міхурове занесення, хоріонелітеліома яєчника, загроза викидня Синдром галактореї-аменореї, прийом ампіциліну, динопросту, трометаціна, естрадіолу, пероральних контрацептивів.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

Аналіз здійснюють на 22-23 день менструального циклу ( якщо інші терміни не вказані лікарем), або проводять серійне взяття проб впродовж менструального циклу. Аналіз здається натщесерце в ранкові години.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок