Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Аналізи

Естрадіол (Е2) 4.2.9

Категорія:

Естрогени відповідають за розвиток жіночих вторинних статевих ознак і разом з прогестероном контролюють найважливіші процеси репродуктивної системи у жінок. Найбільшою біологічною активністю володіє естрадіол, який відповідає за циклічні зміни в піхві, проліферацію ендометрія, молочних залоз. Естрадіол у жінок виробляється в фолікулах, жовтому тілі яєчників (основна кількість), а також в корі надниркових залоз. Під час вагітності естрогени утворюються, головним чином, в плаценті.

Рівень естрадіолу збільшується під час фолікулярної фази менструального циклу в міру зростання і розвитку фолікулів яєчника. У цій стадії естрадіол через негативний зворотний зв'язок з гіпофізом визначає поступове зниження ФСГ. В кінці фолікулярної фази відбувається значне збільшення концентрації естрадіолу, зворотний зв'язок стає позитивною, внаслідок якої спостерігається помітне зростання секреції ФСГ і, в значній мірі, - ЛГ, що викликає овуляцію. Після овуляції рівень естрадіолу помітно знижується, але потім знову починає збільшуватися в міру утворення жовтого тіла. В кінці менструального циклу спостерігається значне зниження рівня естрогену до початку наступної фази утворення фолікула. Рівень естрогенів з віком знижується, що є одним з несприятливих факторів для розвитку серцево-судинних захворювань, розвитку остеопорозу. Естрадіол у чоловіків виробляється яєчками і корою наднирників. В умовах збільшення жирової маси може реєструватися високий рівень естрадіолу через збільшення реакції ароматизації периферичних андрогенів. Значне збільшення рівня естрадіолу може відзначатися у чоловіків і жінок при пухлинах через наявність зародкових клітин або при інших гонадотропних пухлинах.

Показання до призначення аналізу:

У чоловіків: безпліддя, порушення гіпоталамо-гіпофізарно-гонадної системи, гінекомастія, тестикулярні пухлини і гіперплазії кори надниркових залоз, остеопороз.

У жінок: безпліддя, порушення гіпоталамо-гіпофізарно-гонадної системи, гінекомастія і пухлини яєчників, гіперплазія кори надниркових залоз. Моніторинг овуляції в циклах стимуляції, остеопороз.

Правила підготовки до аналізу:

Забір крові необхідно робити натщесерце (порожній шлунок).

4.2.9
Ціна: 160 грн
Записатись на прийом

Час виконання

Огляд на щілинній лампі

Категорія: Послуги офтальмолога

Ціна: 50 грн

Загальний розслабляючий масаж

Категорія: Послуги масажиста

Ціна: 550 грн